Szukając związków bogatych w witaminy i mikroelementy, wspomagających funkcjonowanie organizmu i jednocześnie mogących poprawić wygląd naszej skóry, nie zapomnijmy zajrzeć do głębin morskich. Jednym z cenniejszych darów morza, wykorzystywanym w kosmetyce, okazały się algi.

Laboratorium THALION bogate w doświadczenia z zakresu technologii i receptury morskich produktów, dzieląc się własnym sukcesem, stworzyło unikalną gamę morskich produktów, przestrzegając reguł, którymi rządzi się NATURA. W ten sposób odnalazło klucz do zdrowia – wewnętrznej harmonii i równowagi ludzkiego organizmu. Jako jedyna firma we Francji, która jednocześnie sama poławia, segreguje, kontroluje i przetwarza naturalne surowce morskie, wykorzystała doświadczenie i wiedzę oferując produkty dobrze tolerowane przez skórę o wysokiej koncentracji czynnych związków i pięknych zapachach. Produkty THALION to odpowiedź na potrzeby cery w każdym wieku.

BEAUTY FROM THE HEART OF SEAWEEDS

185x100Powyższe zdanie to motto pracy badawczej Laboratorium Thalion. Misją firmy jest tworzenie piękna wyłącznie z surowców naturalnych i w pełni ekologicznych. Produkty posiadają certyfikaty Ecocert, świadczące o jakości i czystości biologicznej składników. Wszystkie produkty wolne są od olei mineralnych, glikolu propylenowego, GMO, EDTA i parabenów. Nie są testowane na zwierzętach. Kosmetyki zawierają unikalne składniki i nośniki, których twórcami są technolodzy i chemicy THALION, takie jak: oceosomy, oligosource, sebosomy, thalasso oligo, nowoczesne kompleksy ujędrniające i liftingujące jak Algoskin CX, Skin Repalp, ThaliwhiteCx, CelluCX24, LiftCX. Wyjątkowe morskie dziedzictwo stało się fascynującą pasją Laboratorium Thalion. Specjaliści firmy na co dzień zajmują się odkrywaniem i produkcją własnych składników aktywnych, badaniem ich wpływu na biologię skóry, kontrolowaniem prawidłowego przebiegu procesu produkcji oraz badaniem jakości preparatów.
Seria produktów ALGOLIFT to propozycja walcząca z oznakami upływającego czasu. Znajdziesz w niej produkty dostarczające skórze wszystkich potrzebnych składników: makro i mikroelementy, witaminy, NNKT, kwas hialuronowy, białka młodości i wiele innych. Zawierająca unikalny kompleks SKIN REPULP CX®, przywracający starzejącym się komórkom młodzieńcze cechy a stanowi połączenie mikrokolagenu, glikoprotein soi, enzymów alg Ulva Luctuca, które liftingują i modelują rysy twarzy.
Produkty Thalion to drogocenne dary oceanu, dostarczone w nowych formułach jako eliksiry piękna i młodości.

Nasza obietnica to:
Młodszy wygląd – z każdym dniem zmarszczki stają się płytsze i wygładzone, a kontury twarzy wzmocnione i bardziej zarysowane
Blask – już po pierwszych dnia stosowania skóra staje się jedwabista, wygładzona i bardziej lśniąca.
Zanurz się w oceanie piękna stosując na co dzień preparat dobrany do Twoich potrzeb.
GDY MASZ LAT: 30+ wybierz ALGOLIFT INITIAL
GDY MASZ LAT: 40+ wybierz ALGOLIFT EXPERT
GDY MASZ LAT: 50+ wybierz ALGOLIFT PERFECT
Skarby linii ALGOLIFT to m.in.:
Kompleks Skin Repulp CX® – tajemniczo brzmiące połączenie zielonej algi Ulva lactuca oraz ekstraktu z Wąkrotki Azjatyckiej stymuluje biosyntezę kolagenu typu I i II. Odbudowuje, wzmacnia i regeneruje tkanki.
Kwas mikro-hialuronowy – natychmiastowo nawilża i ujędrnia przez zwiększenie spoistości połączeń międzykomórkowych naskórka oraz stymulację fibroblastów.
Mikrokolagen – Białko odbudowujące matrycę komórkową poprzez stymulację fibroblastów, do zwiększonej produkcji kolagenu I & IV, fibronektyny oraz glikozaminoglikanów. Efekt „podnoszenia” zmarszczek.
LIFT SYSTEM® – PEPTYDY BIOMIMETYCZNE -kiotorfina. Przeciwdziałają wiotkości skóry oraz zmniejsza rezultaty działania grawitacji. Widoczny efekt liftingu już po miesiącu stosowania.
MIKRO – PEPTYDY (Tri-peptide KMK) – Lipopeptydy stymulujące 6 kluczowych elementów dla skóry (kolagen typu I, III, IV, fibronektyna, kwas hialuronowy, laminina-5). Rezultat: wygładzenie powierzchni skóry oraz wypełnienie optyczne zmarszczek.
SUBTYLIZYNA – Enzym o działaniu keratolitycznym lecz łagodniejszym niż AHA.

SOIN CABINE OLIGOZEN HDZaskocz swoje Klientki wprowadzając do swojej oferty zabiegi idealnie dopasowane do wieku 40+ oraz 50+. Youth Perfection To grupa najcenniejszych i najbogatszych zabiegów Thalion, o dziłaniu anti-age, które łączą w sobie unikalne składniki. Zabiegi te są przeznaczone dla klientek w określonych kategoriach wiekowych 30+, 40+, 50+. Mają właściwości dotleniające, regenerujące i liftingujące. Wysoka koncentracja składników oraz konsystencje i formuły preparatów gwarantują optymalne wchłanianie i penetrację skóry. Bogactwo zabiegów i masaży gwarantuje natychmiastową poprawę elastyczności, świeży i promienny wygląd.
Skontaktuj się z nami i poznaj skuteczność działania zabiegu:
– ABSOLUTE LIFT – Bankietowego zabiegu liftującego
oraz
– YOUTH PERFECTION – pierwszego zabiegu dedykowanego Paniom w okresie około menopauzalnym.
Zapraszamy na : www. bionantech.pl