Lubisz dążyć do perfekcji? Cenisz sobie produkty najwyższej jakości z precyzyjnie wyselekcjonowanych składników naturalnie regenerujących Twoją skórę?
Kosmetyki z serii SPA marki Exclusive Cosmetics otrzymały prestiżowy tytuł „Doskonałość Roku 2013” przyznany przez magazyn Twój STYL. Tym razem w kategorii Kosmetyki polskie – pielęgnacja dłoni i stóp bezkonkurencyjne okazały się innowacyjne skarpetki i rękawiczki Exclusive Cosmetics SPA.

1Doskonałe w każdym calu, kobiety zasiadające w jury tegorocznej, już XIX edycji „Doskonałość Roku 2013”, wyróżniły nasze innowacyjne produkty. Dystyngowane, piękne i inteligentne stworzyły zgrany team opiniotwórczych testerek. Co wyjątkowego dostrzegły w naszych produktach?

Regenerujące skarpetki sekretem pięknych stóp

2W trosce o piękne stopy marka Exclusive Cosmetics opracowała intensywnie nawilżającą maskę do stóp. To propozycja dla osób, które chcą w wyjątkowy sposób zadbać o swoje stopy bez wychodzenia do kosmetyczki. Dzięki zawartemu w składzie mocznikowi, stopy zostaną intensywnie zmiękczone, co poprawi gładkość i jędrność naskórka. Proteiny kaszmiru sprawią, że skóra stanie się gładka, miękka i elastyczna. Olejek herbaciany nie tylko otuli stopy przyjemnym zapachem. Przede wszystkim uchroni przed infekcjami bakteryjnymi i grzybicznymi. W tym przypadku piękny wygląd i zdrowe ciało idą w parze. Masło shea, zawarte w składzie, posiadające substancje tłuszczowe, witaminy E i F sprawi, że zniszczona skóra stóp szybciej się zregeneruje i odzyska gładkość. Skarpetki nasączone kompleksem aktywnych składników to innowacyjna i niezwykle intensywna kuracja regenerująco-nawilżająca stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji stóp.

Test białej rękawiczki

3Co wyjątkowego skrywają w sobie regenerujące rękawiczki Exclusive Cosmetics SPA? Przede wszystkim jest to koktajl odżywczych składników tj. protein kaszmiru, masła shea, witamin E i F, kwasu hialuronowego i kolagenu. Każdy ze składników odpowiada za inne procesy hamujące starzenie się skóry. Delikatna i gładka skóra to przede wszystkim zasługa kaszmiru oraz kolagenu. Za intensywne nawilżenie oraz ochronę przed szkodliwymi promieniami UV odpowiadają masło shea oraz witaminy E i F. Zawarty w składzie kwas hialuronowy ze względu na właściwości silnie wiążące wodę nawadnia skórę, dzięki czemu staje się miękka i wygładzona. Rękawiczki nasączone kompleksem aktywnych składników to innowacyjna i niezwykle  intensywna kuracja nawilżająco-ujędrniająca stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji dłoni.

Rękawiczki i skarpetki Exclusive Cosmetics SPA tworzą zgrany duet. Zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym kiedy nasza skóra jest narażona na zmiany temperatur powodujące wysuszenie naskórka. Dlatego w trosce o doskonałe stopy i dłonie rekomendujemy produkty Exclusive Cosmetics SPA docenione przez wymagające jury konkursu Doskonałość Roku 2013.

Jurorki tegorocznej edycji:
Magdalena Cielecka, Anna Czartoryska, Agnieszka Grochowska, Monika Olejnik, Elżbieta Kowalska-Olędzka (dermatolog z gabinetu Specjaliści dermatolodzy), Monika Krokiewicz (wydawca Twojego STYLU) i Joanna Lorynowicz (wicenaczelna Twojego STYLU).

* * *

Skarpetki Exclusive Cosmetics SPA i Rękawiczki Exclusive Cosmetics SPA dostępne są
w supermarketach Auchan i Real oraz sklepie internetowym ŚWIT PHARMA: sklep.switpharma.pl