Chcesz skutecznie pozbyć się zmarszczek? Myślałaś o botoxie? Ale nie jesteś do końca przekonana, co to tej popularnej metody pozbywania się zmarszczek. Pomyśl o specjalnej masce hydrożelowej Botox! Stosowanie botoxu jako sposobu na piękną, gładką, wiecznie młodą twarz bez zmarszczek jest w ostatnich latach bardzo lubianym zabiegiem  – nie tylko przez gwiazdy i celebrytów z pierwszych stron gazet.

Jeżeli jednak boisz się efektu „sztucznej, naciągniętej twarzy” lub czujesz lęk przed zabiegami inwazyjnymi, pomyśl o Masce Botox, która odświeży twoją twarz i zniweluje zmarszczki bez użycia igły.

 

 Maska Botox – redukcja zmarszczek bez igły

Skuteczną i co najważniejsze – bezbolesną, alternatywą dla klasycznego zabiegu wstrzykiwania botoxu jest specjalna hydrożelowa maska.

Maska hydrożelowa Botox jest skutecznym środkiem nawilżającym i zapobiegającym starzeniu się skóry. Dzięki niej zniwelujemy niechciane zmarszczki na czole, wokół oczu i ust. Nasza twarz będzie wyglądać na zdrowszą, gładszą i oczywiście młodszą!

 

Co zawiera maska hydrożelowa Botox?

* Argireline – to aminokwas eliminujący zmarszczki oraz skutecznie wygładzający skórę twarzy. Zapobiega jednocześnie powstawaniu oznak starzenia poprzez blokadę skurczy występujących przy ruchach mimicznych.

* Aktywny składnik hialuronat sodu –  znany jest z silnego działania nawilżającego i regulującego zawartość wody w skórze.

* Witamina A  – odżywia skórę redukując głębokość i ilość zmarszczek oraz chroniąc ją przed wysuszeniem pod wpływem promieni ultrafioletowych.

 

Kiedy stosować maskę?

Kuracja hydrożelową maską na twarz może być stosowana jako zakończenie innych kuracji upiększających, lub jako osobny zabieg. Szykujesz się na wielkie wyjście i chcesz wyglądać olśniewająco? Maska Botox idealnie się sprawdzi w tej sytuacji – już jedno użycie jest wystarczające i bardzo efektowne.

Jeżeli natomiast potraktujemy kurację jako zabieg liftingujący zaleca się nakładanie maski dwa razy w tygodniu przez miesiąc, a dla podtrzymania efektu regularne stosowanie raz w tygodniu.

Drogie Panie, co powiecie na taką alternatywę do klasycznego botoxu?