perfekcyjny-makijaz-b-iext4296122

Ilustrowany przepięknymi zdjęciami poradnik Bobbi Brown jest doskonałą pozycją dla osób zainteresowanych sztuką makijażu. To absolutny „must have” każdej dbającej o siebie kobiety.

Dwudziestopięcioletnie doświadczenie tej znanej na całym świecie wizażystki zaowocowało wydaniem publikacji, która krok po kroku pokazuje jak wykonać perfekcyjny makijaż. Zawiera wiele cennych wskazówek nie tylko dla żółtodziobów, ale również sporo poufnych informacji branżowych!

Dla laika i dla znawcy

„New York Times” zaliczył Bobbi Brown do listy bestsellerowych autorów książek na całym świecie. Nic dziwnego, bowiem „Perfekcyjny makijaż” to zawierająca ponad dwieście kolorowych zdjęć, skarbnica wiedzy o podstawach pielęgnacji skóry: oczyszczaniu i nawilżaniu, które odgrywają największą rolę w uzyskaniu promiennego wyglądu. Ponadto zawiera  informacje o zdrowej diecie, a nawet witaminach niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry, paznokci i włosów.

Autorka dzieli się wiedzą o sposobach używania poszczególnych pędzli  oraz innych przyrządów. Instruuje również jak w profesjonalny sposób zamaskować znienawidzone cienie pod oczami, a także jak odpowiednio dobrać kolory makijażu do karnacji.

Rozkręcanie swojego biznesu

Brown przekazuje również wiele cennych wskazówek dotyczących  wkroczenia do branży, stworzenia własnego portfolio, pracy z fotografami, fotoedytorami w magazynach, projektantami mody oraz sławnymi klientami.

Książka ta jest jednym z najlepszych przewodników po świecie wizażu.  Absolutnie wyjątkowa, prawdziwa, pisana niebanalnym stylem – tak można ją podsumować.

 

Informacje nt. książki

Tytuł: Perfekcyjny makijaż

Autor: Brown Bobbi

Wydawca: Galaktyka Wydawnictwo

Ilość stron: 232

Rok wydania: 2011

 

Źródło zdjęcia: Wydawca