Narządy płciowe

Macrolane – rewolucyjna metoda powiększania męskich narządów płciowych

Macrolane

Angelika Agibalova z Unsplash

Myśl o powiększeniu penisa wpadła do głowy zapewne niejednemu Panu. Dotychczas odstraszająco działała sama operacja i ból, jak również niepewne efekty końcowe. Jest jednak metoda, która nie tylko poprawi wygląd narządów płciowych, ale również jest wykonywana bez bólu i stresu – wykorzystanie żelu Macrolane.

 

Żel do zadań specjalnych

Macrolane to żel stworzony na bazie kwasu hialuronowego. Jest powszechnie wykorzystywany do wszelkich poprawek ciała ze względu na swoje wyjątkowe właściwości. Jego jedyny minus to nietrwałość efektu – po około 2 latach żel ulega wchłonięciu do organizmu. Oznacza to konieczność powtórzenia zabiegu, jednakże kolejne iniekcje nie wymagają już równie dużej ilości materiału do wstrzyknięcia.

 

Żel podaje się zastrzykami podczas jednego zabiegu, dzięki czemu efekt uzyskuje się natychmiast. Zabieg jest prosty, ale wymaga pewnego wyczucia od lekarza, który będzie za pomocą żelu nadawał ciału nowy kształt i musi wiedzieć, jaka ilość preparatu wystarczy, żeby efekt był jak najlepszy. W znieczuleniu miejscowym, specjalną cienką igłą, żel wprowadzany jest kilka miejsc na penisie. Zabieg trwa do godziny, nie jest wymagana późniejsza hospitalizacja ani specyficzna rehabilitacja. O ilości i rodzaju wstrzykniętego żelu (ma on dwie możliwe gęstości) zdecyduje lekarz podczas pierwszej wizyty.

 

Nie tylko wielkość

Macrolane pozwala nie tylko na powiększenie penisa pod względem jego rozmiaru. Żel można wstrzykiwać w taki sposób, że poprawi się również kształt prącia. Jest to obecnie najbezpieczniejsza metoda zabiegów na narządach płciowych. Wielu Panów, których zniechęcała wizja operacji, może rozważyć tę metodę jako bardzo mało inwazyjną i nie niosącą ze sobą możliwości uszkodzenia sprawności seksualnej. Po nakłuciach nie pozostają blizny, sam zabieg również jest bezbolesny.

 

Powrót do pełnej sprawności, zwłaszcza seksualnej, powinien zająć około 3-4 tygodni. Przez taki czas trzeba wstrzymać się z wysiłkiem fizycznym i stosunkami seksualnymi. Po zabiegu pacjent powinien rozmasowywać penisa, żeby żel nie stworzył grudek – jeśli jednak tak się stanie, również wystarczą masaże.

 

Żel Macrolane został bardzo dokładnie przebadany przez wiele światowej klasy agencji zajmujących się dopuszczaniem materiałów do wykorzystania podczas operacji i zabiegów estetycznych. Wykorzystuje się go do wypełniania zmarszczek, powiększania piersi, odmładzania narządów płciowych u kobiet, powiększania ust czy innych części ciała. Pomimo tego, że nie daje trwałego efektu, jest coraz częściej stosowany jako alternatywa operacji plastycznej. Nie wywołuje uczuleń, stanowi naturalne wypełnienie. Można go wstrzykiwać w dokładnie takiej ilości, jaka będzie potrzebna, bez konieczności dostosowania się do gotowych już wkładek o zaledwie kilku rozmiarach i kształtach.

Dodaj komentarz