Lakiery hybrydowe – wiele zalet, wiele możliwości

Lakiery hybrydowe zrewolucjonizowały manicure. Obecnie niewiele klientek decyduje się na klasyczne rozwiązania. Powiedzmy sobie szczerze – to relikt minionej epoki.

Hybrydy, czyli nowa jakość

Dlaczego hybrydy wyparły tradycyjne lakiery i ich popularność nie słabnie? Przede wszystkim zdecydowanie lepsza jakość, a co za tym idzie, znacznie dłuższa trwałość. Jeśli dodamy do tego niezliczoną liczbę odcieni i możliwości tworzenia najoryginalniejszych efektów i kompozycji, otrzymujemy produkt, który jest skazany na sukces. Wraz z wprowadzeniem hybryd na rynek spełniło się marzenie wielu kobiet – lakier, który zachwyca intensywnym kolorem i jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Wcześniej wszelkie odpryski czy zarysowania były prawdziwą zmorą i zmuszały do poprawiania stylizacji praktycznie codziennie.

Dlaczego warto stosować lakiery hybrydowe?

Na szczęście te czasy minęły. Dzisiaj klientki mogą wybierać spośród niezwykle szerokiej palety barw i cieszyć się pięknym wyglądem przez długie tygodnie. Wystarczy tylko spojrzeć chociażby na ofertę Indigo Nailshttps://www.indigo-nails.com/pl,lakiery-hybrydowe.html. Robi wrażenie, prawda?

Najważniejsze są jednak same właściwości lakierów hybrydowych, które zapewniają świetny, długotrwały efekt. Oto najważniejsze z nich:

  • długotrwałość stylizacji (nawet do trzech tygodni);
  • ponadprzeciętna odporność na wszelkie uszkodzenia mechaniczne (odpryski oraz zarysowania);
  • niezwykle prosta i szybka aplikacja lakieru (bez smug oraz zalanych skórek) – utwardzanie trwa maksymalnie do 20 sekund (wpływ na czas ma moc lampy UV/LED);
  • niezwykle szeroka oferta wyjątkowych kolorów;
  • możliwość tworzenia spektakularnych wzorów i efektów, takich jak „Syrenka”, „Holo” czy „Metal Manix”;
  • ochrona naturalnej płytki przed uszkodzeniami;
  • atrakcyjny, przykuwający uwagę wygląd.

Jeśli stosujesz manicure hybrydowy od dłuższego czasu, jesteśmy pewni, że możesz potwierdzić powyższe właściwości i zalety lakierów  hybrydowych. W przypadku, gdy nigdy nie stosowałaś tej metody, koniecznie ją wypróbuj. Gwarantujemy, że ją pokochasz!

Materiał partnera