Quiosque

Kolekcja QUIOSQUE jesień/zima 2019/20 to niekończące się możliwości dowolnego łączenia zestawów. Różnorodność pozwala na ciekawe kombinacje stylistyczne idealne na wiele okazji. Kolekcja Quiosque jesień/zima 2019/20 to kwintesencja kobiecości zamknięta w wyjątkowych projektach łączących elegancję i wygodę. Przeważa ponadczasowa klasyka, którą dopełniają nowoczesne elementy.

LOOKBOOK QUIOSQUE

LOOKBOOK QUIOSQUE

W QUIOSQUE można znaleźć ubrania w pełnej gamie rozmiarów, od 36 do 48. Marka hołduje zasadzie: „Jesteśmy różne. Jesteśmy piękne” i dowodzi, że każda kobieta może wyglądać pięknie, niezależnie od rozmiaru i typu sylwetki, a odpowiednio dobrane fasony i kolory ubrań mają jedynie to piękno podkreślić. QUIOSQUE dba o najwyższą jakość swoich ubrań i dlatego znaczna część kolekcji powstaje w polskich szwalniach.

LOOKBOOK QUIOSQUE

LOOKBOOK QUIOSQUE

W tym sezonie projektanci marki postawili na szeroką gamę kolorystyczną, od stonowanych po bardzo intensywne barwy, także w okryciach wierzchnich. Proponują też duży wybór dzianin, które zachwycają wysoką jakością, różnorodnością splotów i kolorów.

LOOKBOOK QUIOSQUE

LOOKBOOK QUIOSQUE

W kolekcji znajdziemy zarówno minimalistyczne fasony podkreślające sylwetkę, jak i luźniejsze, komfortowe w noszeniu, formy.

LOOKBOOK QUIOSQUE

LOOKBOOK QUIOSQUE

Mnogość kolorów i fasonów sprawia, że możemy znaleźć propozycje na każdą okazję. Zarówno na eleganckie wyjście, jak i weekendowy wyjazd z rodziną.

Kolekcja jest dostępna w salonach stacjonarnych oraz w e-sklepie na www.quiosque.pl

Materiał partnera