radiofrekwencja RF Curis

Kobiety często zapominają o sobie. Dzień Matki stanowi doskonałą okazję do odwiedzenia salonu spa. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać voucher na zabiegi.

 Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” ufundował dla naszych czytelniczek jednodniowy pobyt w ośrodku Spa Nałęczów. Mamy do rozdania voucher dla dwóch osób, który jest ważny przez 3 miesiące. Osoba, która wygra nasz konkurs może liczyć na następujące atrakcje:

  • 1 zabieg pielęgnacyjny na twarz. Zwyciężczyni może wybrać: promienną twarz – maskę rewitalizującą, maskę ujędrniającą, maskę algową, masaż twarzy Clarins Touch, peeling kawitacyjny.
  • 1 zabieg pielęgnacyjny na ciało. Laureatka może wybrać: peeling ciała, zabieg aromatyczny w kapsule, okład algowy, okład mineralny, okład kokosowy, okład bawełniany, strzyżenie z modelowaniem, kompres na włosy, seans w basenie białej glinki.
  • 1 nocleg w pokoju Lux
  • całodzienne wyżywienie w restauracji (śniadanie i kolacja – bufet, obiad serwowany)
  • nieograniczony wstęp do kompleksu wodnego Atrium.

Jeśli chcesz zdobyć voucher na zabiegi w Spa Nałęczów, weź udział w naszej zabawie. Poniżej prezentujemy zadanie konkursowe:

Opisz, w jaki sposób pielęgnowałabyś twarz i ciało, gdybyś dysponowała większą ilością wolnego czasu.

Na zgłoszenia czekamy do 01.06.14 r. Odpowiedzi należy przesyłać na maila konkurs@zadbajosiebie.pl, w tytule wpisując „Konkurs:  Wygraj voucher na zabiegi w Spa Nałęczów”.

Spośród nadesłanych zgłoszeń, wybierzemy najciekawszą odpowiedź.

Życzymy powodzenia!

Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy i przesłania nagrody.