icoone

Medycyna estetyczna wprowadza nowoczesne rozwiązania poprawiające wygląd naszej skóry. Icoone – zabieg stymulacji skóry jest jednym z nich.

Piękna i jędrna skóra to marzenie niejednej osoby. Zabiegi medycyny estetycznej i gabinety kosmetyczne oferują szeroki wachlarz zabiegów z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań. Tego typu metody poprawiają wygląd naszej skóry, zapewniając jej odmłodzenie i wygładzenie na długi czas.

Icoone – stymulacja skóry

Icoone to nowoczesne urządzenie, dzięki którym możemy szybko poprawić wygląd twarzy i całego ciała. Zabieg polega na stymulacji skóry dzięki specjalnym końcówkom głowicy, która masuje wybrane partie ciała. Dzięki takiej formie, komórki zostają pobudzone do produkcji kolagenu oraz elastyny. Urządzenie precyzyjnie i dogłębnie oddziałuje na skórę, docierając do każdego jej milimetra.

Efekty zabiegu

Zabieg metodą Icoone gwarantuje niezwykłą skuteczność i efekty. To nic innego jak lifting, tylko bez użycia skalpela czy igły. Redukuje zmarszczki, odmładzając takie partie ciała jak dekolt, szyja czy twarz. Można nim poprawić kontur ust, oczu oraz owalu twarzy. Icoone regeneruje skórę, sprawiając, że staje się bardziej jędrna, gładka i napięta. Poprawia także jej kolor, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit. Zapewnia młody wygląd bez konieczności interwencji chirurgicznej. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Zwykle zaleca się cykl, na który składa się kilkanaście sesji zabiegowych,z których każda trwa od 40 do 60 minut. Zabieg składa się z masażu drenującego i modelowania wybranych partii ciała. Zarówno kobiety jak i mężczyźni mogą skorzystać z takiej formy poprawy swojego wyglądu.

Idealne rozwiązanie na problemy skórne

Icoone-zabieg-stymulacji-skory

Metoda Icoone skierowana jest dla wszystkich osób, które borykają się z problemami zmarszczek czy obrzękami skórnymi. Forma polecana jest w skutecznej walce z nadwagą i cellulitem. Może być stosowana u kobiet po przebytych porodach oraz liposukcji. Redukuje także różne blizny, więc będzie dobrym rozwiązaniem na tego typu problemy estetyczne. Zabieg Icoone można także stosować w celach regeneracyjnego i relaksacyjnego masażu, odprężającego skórę.

Zabieg Icoone to przede wszystkim bezpieczna metoda stymulacji skóry. Dzięki niej może cieszyć się pięknym i atrakcyjnym wyglądem ciała, zapominając o zmarszczkach, bliznach czy innych jej defektach.