EGOSTYLE ANTYPOLLUTION to efektywny zabieg pielęgnacyjny i perfekcyjna ochrona przeciwdziałająca negatywnym czynnikom wywołującym stres oksydacyjny: zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie UV, niedostateczne nawodnienienie skóry, deficyt minerałów. Isabelle Lancray jako pierwsza kosmetyczna firma na świecie znalazła i zastosowała aktywny kompleks ANTYPOLLUTION zabezpieczający i wzmacniający naturalne mechanizmy obronne skóry.

Co zawiera kompleks ANTYPOLLUTION?

HYDRAKTYNA – kompleks na bazie alg morskich, który zawiera ATP – dawcę energii komórkowej, alginę skutecznie zmniejszającą wartość TEWI, naturalne enzymy z owoców papai, bogate w witaminę C. Beta-karoten, glukozydy i pierwiastki śladowe.

ASPARLINA – stanowi połączenie dwóch kluczowych aminokwasów L asparaginy i L-lizyny, pełniących zasadniczą rolę w przemianach metabolicznych i produkcji ATP. Odkryty na potrzeby zmęczonej skóry. Stymuluje wewnątrzkomórkową syntezę ATP, zwiększa mikrocyrkulację, rewitalizuje oddychanie komórkowe, odtoksycznia komórki.

SENSICALMINA – SOS dla wrażliwej skóry. Hydrolizat aminokwasów, który szybko i skutecznie blokuje receptory komórek nerwowych, zapobiega pojawianiu się zaczerwienienia skóry, stymuluje cyrkulację, minimalizuje ryzyko alergii. Hamuje produkcję histaminy, zmniejsza elekt ciepło-zimno.

TENSYNA – prawidłowe napięcie i ujędrnienie dla skóry. Wysokomolekularne białko na bazie pszenicy, które wygładza i restrukturyzuje naskórek. Skóra staje się aksamitna, gładka, napiętą, a rysy subtelne.

Egostyle 3PROBIOL – system nanosomów przenoszący w głąb skóry faktory silnego nawilżania, witaminy, aminokwasy, filtry UV. związki lipidowe. Zapewnia długotrwale i kontrolowane uwalnianie związków czynnych o silnych właściwościach nawilżających i ochronnych. Minimalizuje ryzyko alergii, zabezpiecza przed utleniającym działaniem wolnych rodników, reguluje i zatrzymuje wilgoć.

KWAS HIALURONOWY mukopolisacharyd, składnik NMF, jeden z najbardziej wartościowych związków nawilżających, wspiera gładkość, jędrność i sprężystość skóry. W skórze ludzkiej kwas ten jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. W młodej skórze kwasu hialuronowego jest pod dostatkiem, co gwarantuje jej sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem ilość kwasu maleje. W późniejszym czasie skóra człowieka się starzeje, traci zdolność wiązania wody i powstają zmarszczki, a skóra staje się sucha i matowa. Ma on również ,,umiejętność’’ modulowania stanu zapalnego i usuwania ,,wolnych rodników’’. Pozyskiwany metodami biotechnologicznymi jest wspaniałym aktywnym składnikiem produktów kosmetycznych o niebywałych efektach.

We wszystkich produktach, wykorzystywanych podczas zabiegu użyto najnowszych nanocząsteczek – nanoliposomów (ESDS) pozyskanych na bazie lecytyny sojowej. Ten biomimetyczny fosfolipid uzupełnia niedobory NNKT, zapobiega przeznaskórkowej utracie wody, dostarcza aktywnych składników, by przeciwdziałać stresowi i eliminować toksyny.

Zabieg Egostyle Antypollution to idealna pielęgnacja dla cery odwodnionej, wrażliwej, skłonnej do alergii, o subtelnym zapachu i delikatnej teksturze. Codzienny stres i wpływ czynników środowiska zewnętrznego to duże obciążenie dla naszej skóry, która jest pierwszą barierą ochronną organizmu. Wysoka ilość bodźców osłabia i uwrażliwia mechanizmy obronne, czyniąc skórę delikatniejszą i bardziej reaktywną. Ekstrakty roślinne, obfite w witaminy i oligoelementy wyrównują niedobór wilgoci, wzmacniają funkcje ochronne naskórka, odżywiają. Skóra odzyskuje komfort, jedwabistą miękkość i gładkość. Aktywne połączenie alg morskich, ekstraktów papai i protein pszenicy tworzy lodowy żel, wtapiający się w skórę, by cera była gładka, napięta i jędrna. Idealne rozwiązanie w okresie letnich upałów, po kąpielach słonecznych czy wizycie w solarium. Zabieg EGOSTYLE ANTYPOLLUTION dedykowany jest dla osób aktywnych, które uznają pielęgnację jako niezbędny element swojego życia, by cieszyć się piękną i zdrową cerą. Wykorzystuje ogromne pokłady wilgoci kwasu hialuronowego i łączy je z biointeligentnymi białkami, fosfolipidami i cukrami, by regulować równowagę wodną i zwiększać zdolność zatrzymywania wody w naskórku. EGOSTYLE ANTYPOLLUTION to zabieg działający jak orzeźwiająca fontanna młodości dla każdej cery. Polega na zapewnieniu skórze optymalnej wilgoci, w zależności od warunków zewnętrznych.

Zabieg EGOSTYLE ANTYPOLLUTION zapewnia:

    Egostyle 2

  • maksymalne nawilżenie i nawodnienie skóry
  • redukcje nadmiernej wrażliwości i pobudliwości
  • ochronę przed toksycznymi związkami pochodzącymi ze środowiska
  • wzmocnienie aktywności enzymatycznej
  • działanie odczulające i „przeciwzmeczeniowe”

Zarezerwuj termin osobistego spotkania i doznaj ukojenia z EGOSTYLE ANTYPOLLUTION w wybranym instytucie kosmetycznym.