perfumy dolce gabbana

Mogłoby się wydawać, że wybór odpowiednich perfum nie zaprząta mężczyznom głowy. To w końcu oferta dla kobiet jest zawsze tą najbogatszą. Jednak w przypadku perfum nie jest to tak oczywiste. Rynek męskich perfum jest bowiem niezwykle szeroki. 

Panowie mogą bez problemu dobrać zapach pasujący do ich upodobań. Od zapachów cytrusowych, po te z mocną i głęboką nutą piżma. Od lat perfumy od włoskich projektantów są najchętniej wybierane. Niezwykle celnie dobierają oni nuty zapachowe, tworząc ponadczasowe mieszanki. W kwestii doskonałych zapachów prym wiedzie Dolce & Gabbana – perfumy męskie tej firmy doceniane są przez mężczyzn na całym świecie.

Klasyczny wybór – perfumy Dolce & Gabbana Pour Homme

Dolce & Gabbana – perfumy tej marki to kwintesencja włoskiego stylu i elegancji. Jednym z najpopularniejszych zapachów jest Dolce & Gabbana Pour Homme. Mężczyźni zachwycają się nim już od kilkunastu lat! W przypadku tych perfum bardzo męski jest nawet flakon – minimalistyczny, lecz elegancki. Solidny, aby łatwo było go utrzymać w męskiej dłoni. Wykończony ciemnogranatowym kolorem i porządnym korkiem.

Pour Homme – świeżość i charakter

Sam zapach należy do klasyków z rodziny fougère. To kategoria zapachów najczęściej spotykana w perfumach męskich. Do jej składników zalicza się m.in. kumarynę, lawendę czy mech dębowy. Perfumy męskie Dolce & Gabbana Pour Homme to zapach świeży i czysty, jednocześnie charakterny. Na samym początku w zapachu można wyczuć cytrusy, w tym mandarynkę i pomarańczę, oraz bergamotkę. Po chwili jednak na pierwszy plan wysuwa się zdecydowanie lawenda, która sprawia, że zapach jest tak świeży. Połączona z innymi ziołami i przyprawami (m.in. z szałwią i estragonem) daje naprawdę wyjątkowe połączenie.

Męskiego charakteru nadaje tym perfumom baza, w której można wyczuć drewno cedrowe, piżmo i kumarynę. To połączenie jest wytrawne i klasyczne, jednak bez popadania w nachalność.

Męskie wakacje – perfumy Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme

Wartym uwagi zapachem spod znaku Dolce & Gabbana jest Light Blue Pour Homme. Jest on bardziej nowoczesny od wspomnianego wcześniej klasycznego zapachu. Ma sportowy charakter, dość zmysłowy i nawiązujący do śródziemnomorskiego stylu życia. Co ciekawe, flakon Light Blue pour Homme bardzo przypomina ten od Dolce & Gabbana Pour Homme. Jest równie męski i solidny, inne są jednak kolory butelki i wygląd korka.

Light Blue Pour Homme – zmysłowy sportowiec

Perfumy Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme są niezwykle lekkie i soczyste. Wszystko za sprawą znajdującej się w składzie mandarynki i skórki grejpfruta. Dodatkowo bergamotka wzmacnia efekt świeżości. Po pewnym czasie mocniejszy staje się aromat jałowca, rozmarynu, a także syczuańskiego pieprzu. Te akcenty nadają perfumom męskiego, konkretnego charakteru. Jednocześnie, zapach jest niezwykle wakacyjny i przyjemny. Całość jest aromatyczna i zmysłowa, choć ogólny charakter jest raczej sportowy.

Poszukując odpowiedniego zapachu warto rozważyć te od Dolce & Gabbana. Perfumy męskie tej firmy są ponadczasowe i niezwykle eleganckie. Oprócz wspomnianych zapachów Dolce & Gabbana Pour Homme oraz Light Blue Pour Homme warto wypróbować Dolce & Gabbana Intenso oraz The One.

Tekst partnera