babor-detoxifying-vitamin-cream-spf15

Seria kosmetyków BIOGEN CELLULAR marki BABOR wykazuje spektakularne efekty w pooperacyjnej pielęgnacji skóry, która przyspiesza jej regenerację.

Wyjątkowa kompozycja kremu oparta na wyciągach roślinnych BIOGEN® PLANT Extrakt skutecznie stymuluje odbudowę komórkową.  Dzięki temu, preparaty z tej serii zostały uznane za jedne z najlepszych w profesjonalnej pielęgnacji anti-aging.

Podstawa pielęgnacji

Najbardziej uniwersalnym i jednocześnie niezbędnym kosmetykiem dla każdej kobiety jest krem. DERMA CELLULAR DETOXIFYING VITAMIN CREAM SPF 15 + Retinew A16 to preparat przeznaczony do pielęgnacji twarzy o silnym działaniu antyoksydacyjnym i detoksykującym, polecany do skóry poszarzałej i zmęczonej, wykazującej objawy przedwczesnego starzenia się (przebarwienia, przesuszenie, drobne zmarszczki), spowodowanego negatywnym wpływem czynników zewnętrznych oraz nadwyrężonej stresem oksydacyjnym (ze skłonnością do podrażnień, zanieczyszczeń, przesuszenia).

Wyjątkowe właściwości

Produkt ten dzięki obecności witaminy C i E wzmacnia naturalną odporność skóry na działanie: stresu, promieniowania UV, zanieczyszczonego powietrza i nikotyny. Został wzbogacony o Retinew A16 o stężeniu 5%, który jest 8 razy skuteczniejszy niż retinol! Tak więc efekty jego regularnego stosowania wprawiają z zdumienie nawet lekarzy chirurgów.

Przeznaczona jest dla wszystkich kobiet, które pragną opóźnić procesy starzenia oraz zregenerować poszarzałą i zmęczoną skórę.

Dodatkowo filtr SPF 15 chroni skórę przed szkodliwym oddziaływaniem promieni słonecznych.