NEWEST – to nowość w zabiegach na rewitalizację skóry. Połączenie kwasu hialuronowego i polinukleotydów działa profilaktycznie i odbudowuje uszkodzenia komórek na skórze.

Zabieg biorewitalizacji ma poprawić jakości skóry. Dzięki niemu skóra odpowiednio się napina, nawilża i uelastycznia.

Polecany jest szczególnie w czasie letnim, gdy uszkodzenia DNA zwiększają się z powodu promieni słonecznych. Skóra jest odwodniona i cieńsza – wymaga natychmiastowej ochrony.

Wykonując regularnie zabiegi można uniknąć tych objawów. Zabieg ten powinien być niezbędną profilaktyką przed wakacjami, a także po powrocie, by zregenerować zmęczoną słońcem skórę.

W wyniku kilkuletnich badań nad efektem połączenia PN i HA laboratorium Mastelli stworzyło nową formułę chronioną międzynarodowym patentem. Jej zaletą jest nie tylko wykorzystanie aktywności biologicznej obu substancji, ale również ich wspólne wzmacniające działanie.

Badanie zaświadczają

Eksperyment potwierdza pozytywny wpływ PN na wzrost komórkowy i produkcję protein. Działanie HA na takie same parametry spowodowało niewielkie rezultaty. Najlepsze rezultaty osiągnięto łącząc te dwie substancje.

Badania wykazały, że obecność HA wzmaga działanie polinukleotydów. Dzięki temu regeneracja i aktywność wydzielnicza fibroblastów ulegają podwojeniu.

Nie tylko na lato

Ważny jest fakt, że zabieg NEWEST wykorzystują mechanizmy fizjologiczne i pobudzają naturalnie procesy odnowy i odbudowy komórek. Pacjenci z zadowoleniem opisują zabieg: „Żadnych skutków ubocznych – pełna precyzja”.

Preparat idealnie nawilża skórę. Może być stosowany przez cały rok. Zaleca się go jednak najbardziej latem, gdy skóra jest narażona na promienie UV i nie tylko.

Zabieg ten zapobiega procesowi starzenia się u młodych pacjentów, zaś u osób starszych bezwzględnie zmniejsza zmarszczki co za tym idzie odejmuje kilka lat.