Cellulit – „pomarańczowa skórka” znienawidzona przez około 80% kobiet na świecie. Czy można z nim wygrać? I co zrobić, aby już nie wrócił?  Napisz do Nas o swoich wrażeniach z przebytych zabiegów antycellulitowych .

Co dziesiąta wypowiedz otrzyma SERUM SMART BODY LOOK EXPERT™

Wystarczy  ZAREJESTROWAĆ SIĘ  i opisać swoje wrażenia.

Opis produktu: Inteligentna technologia gwarantuje natychmiastową, ukierunkowaną poprawę wyglądu i kondycji skóry. EFEKT 4D Wyszczuplanie i modelowanie sylwetki w czterech wymiarach:

  • Redukuje tkankę tłuszczową
  • Poprawia jędrność
  • Rzeźbi kontur ciała
  • Działa do 24h

eveline 4dTermoaktywne serum do ciała to innowacyjny, nieinwazyjny produkt do pielęgnacji ciała oparty na technologii „odsysania tłuszczu z komórek”. Składniki aktywne zawarte w serum skutecznie usuwają zmagazynowane w organizmie lipidy i sprzyjają ich eliminacji, jednocześnie zapobiegając powstawaniu nowych komórek tłuszczowych.

INNOWACYJNE SKŁADNIKI AKTYWNE

  • Thermo Fat Burner to innowacyjny kompleks bogaty w zaawansowane składniki aktywne, który przyspiesza spalenie tkanki tłuszczowej, redukując cellulit. Zapewnia delikatne, równomierne uczucie ciepła, dzięki czemu umożliwia błyskawiczne przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry, zapewniając maksymalne efekty. Komórki tłuszczowe ulegają redukcji, skóra staje się bardziej jędrna, a sylwetka nabiera idealnych kształtów.
  • Kompleks Isocell Slim™ wykazuje silne działanie antycellulitowe i wyszczuplające. Poprawia krążenie, zwiększając przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, usprawnia funkcjonowanie tkanki łącznej, przywraca skórze ładny i zdrowy koloryt, intensywnie ujędrnia i wygładza.
  • Algi laminaria bogate w proteiny, witaminy, aminokwasy, sole mineralne oraz kwas alginowy działają zmiękczająco, tonizująco i nawilżająco. Posiadają zdolność wiązania toksyn w organizmie i szybką ich eliminację z ustroju. Wpływają korzystnie na pobudzenie krążenia. Redukują cellulit, zmniejszają ilość podskórnej tkanki tłuszczowej, poprawiają elastyczność i jędrność skóry.
  • bioHYALURON COMPLEX™ bogaty w kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej, pozostawia delikatny film na skórze, tworząc niewidzialny gorset wygładzający i ujędrniający ciało.
  • Centella asiatica i kofeina intensywnie stymulują proces spalania kwasów tłuszczowych. Dzięki temu serum skutecznie likwiduje efekt „skórki pomarańczowej” jednocześnie modelując sylwetkę