kosmetologia podręcznik

Medycyna estetyczna dysponuje narzędziami, które pozwalają pozbyć się mankamentów urody. Defekty nierzadko stanowią źródło kompleksów. Jak wybrać odpowiedni zabieg?

Książka pt. „Medycyna estetyczna i kosmetologia” autorstwa Kamili Padlewskiej, która ukazała się nakładem Wydawnictwa Lekarskiego PZWL, stanowi źródło cennych informacji. W publikacji w przystępny sposób opisano najnowsze osiągnięcia kosmetologii. Podręcznik pozwala zmodyfikować dotychczasowy plan pielęgnacji i dostosować go do bieżących potrzeb skóry. Autorka przedstawiła zabiegi, dzięki którym możemy pozbyć się defektów estetycznych.

Podręcznik przybliża takie zagadnienia jak:

  • anatomia i fizjologia skóry

  • wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych na skórę

  • skład preparatów kosmetycznych i ich zastosowanie

  • leczenie dermatologiczne i zabiegi fizykoterapeutyczne

  • diagnostyka chorób skórnych

  • typy i pielęgnacja skóry oraz włosów

  • zabiegi wykonywane w medycynie estetycznej (peelingi, wypełniacze, toksyna botulinowa).

Osoby, które pragną zapoznać się z kompendium wiedzy z pogranicza kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Mamy do rozdania 1 egzemplarz książki pt. „Medycyna estetyczna i kosmetologia”, ufundowany przez Wydawnictwo Lekarskie PZWL. Wystarczy, że prześlesz odpowiedź na poniższe pytanie.

Jak dbasz o swoją cerę?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@zadbajosiebie.pl

Prosimy o podanie danych do wysyłki. Przesyłając zgłoszenie, wyrażasz zgodę na wykorzystanie danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzcy i przesłania nagrody.

Na odpowiedzi czekamy do 17.08.2014 r. do godziny 23:59.

Życzymy powodzenia!

Źródło zdjęcia: Wydawca