Marzysz o jędrnym i szczupłym ciele? Jeżeli prowadzenie zdrowego stylu życia opartego na racjonalnej diecie i intensywnym ćwiczeniach przerasta Cię, to dzięki Body Jet uzyskasz spektakularny efekt pozbycia się zbędnego tłuszczu bez wysiłku. Jeżeli decydujesz się na poprawę swojego wyglądu poprzez możliwości medycyny estetycznej, to pomyśl o najnowszym, przełomowym modelowaniu sylwetki, czyli Body Jet.

Co to jest Body Jet?

Liposukcja Body Jet to najbardziej innowacyjna metoda likwidowania tkanki tłuszczowej i modelowania ciała. Zabieg przeprowadza się przy zastosowaniu technologii WAL (water-jet assisted liposuction), która pozwala bezpiecznie i selektywnie usunąć tłuszcz oraz przywrócić idealną figurę przy pomocy specjalnego strumienia roztworu wodnego.
Body Jet to urządzenie do liposukcji, delikatne i mało inwazyjne. Jest to tzw. liposukcja wodna, której efekty są dużo bardziej zadowalające, niż w przypadku klasycznej liposukcji. Body Jet posiada system odsysania tkanki tłuszczowej za pomocą kaniul z wodnym strumieniem, których ciśnienie można dopasować do rożnej struktury tkanki tłuszczowej. Taki system pozwala na wybiórcze usuwanie komórek tłuszczowych, chroniąc jednocześnie tkankę łączną, naczynia i nerwy.

Dlaczego metoda Body Jet jest tak wyjątkowa?

Atutem technologii Body Jet jest uzyskiwanie w wyniku liposukcji nieuszkodzonych komórek tłuszczowych, które można wykorzystać w procedurach modelowania ciała (powiększania piersi, pośladków, ust, wypełniania kości policzkowych, łydek). Jest to najbardziej naturalny i bezpieczny wypełniacz.

Spektakularne efekty

Klasyczna liposukcja odchodzi do lamusa? Z pewnością jeszcze nie, ale Body Jet jest wspaniałą alternatywą dla klasycznych zabiegów. Specjaliści podkreślają, że efekty zabiegu znacząco przewyższają rezultaty możliwe do osiągnięcia przy zastosowaniu innych metod, jakie daje klasyczna liposukcja czy chirurgia plastyczna.
Jeżeli chcesz uzyskać jak najlepsze efekty wyszczuplenia i wymodelowania sylwetki to zdecyduj się na Body Jet. Bez wątpienia, to najlepsza alternatywa dla dotychczasowych sposobów walki z nadmiarem kilogramów – jest niezwykle precyzyjna i o wiele mniej inwazyjna niż tradycyjne metody chirurgiczne.
Podczas jednego zabiegu można odessać do pięciu litrów tłuszczu na sto kilogramów masy ciała. Zabiegi liposukcji, jak i modelowania ciała – wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, podczas jednej procedury zabiegowej. Ceny zabiegów zaczynają się od około 3-4 tys. złotych.

Efekty zabiegu, czyli czego możemy się spodziewać po zabiegu Body Jet:

  • usta – uwydatnienie, nadanie bardziej różowego zabarwienia
  • oczy – zniwelowanie efektu opadającej powieki
  • twarz – wypełnienie zmarszczek, ujędrnienie policzków, uwydatnienie żuchwy
  • dłonie – zniwelowanie zmarszczek i obwisłej skóry
  • pośladki – podniesienie i ujędrnienie
  • wymodelowana, szczuplejsza i bardziej kształtna sylwetka