jedrnosc-skory

Jędrność i gładkość to wyznaczniki pięknej skóry. Poprawę jędrności skóry zapewni zabieg Maximus.

Zabieg Maximus

Maximus to zabieg, który nieinwazyjnie i kompleksowo poprawia wygląd skóry. Umożliwia modelowanie sylwetki i redukcje cellulitu i oraz tkanki tłuszczowej. Jest znakomitą alternatywą do odsysania tłuszczu. Działanie metody skupia się na mięśniach i komórkach tłuszczowych. Napięcie skóry ulega znacznej poprawie. Modelowanie kształtu twarzy staje się możliwe, a efekty zabiegu Maximus spełniają oczekiwania kobiet. Taka forma redukcji zmian skórnych opiera się na działaniu fal radiowych i termicznych. Pozwala zadbać o młody i atrakcyjny wygląd ciała.

Działanie zabiegu Maximus

Ta nowoczesna metoda odmładza skórę, redukując jednocześnie powstałe zmarszczki oraz nieatrakcyjne rozstępy i blizny. Wyrównuje także koloryt skóry. Zabieg polega na użyciu specjalnego urządzenia, które stymuluje tkanki i mięśnie, rozgrzewając je. Dzięki takiej energii zostaje przyspieszony metabolizm, w efekcie czego redukujemy tłuszcz. Odpowiednie ciśnienie wspomaga drenaż limfatyczny, zapewniając właściwe dotlenienie skóry. Następuje napięcie skóry i jej długotrwałe ujędrnienie. Mała głowica urządzenia umożliwia przeprowadzenie zabiegu Maximus nawet na małych partiach twarzy takich jak bruzdy wokół ust, oczu czy nosa.

Efekty zabiegu

ciało

Już jeden zabieg wystarczy, aby uzyskać gładka i jędrną skórę twarzy bez zmarszczek czy blizn. Dzięki metodzie Maximus możemy szybko pożegnać się z cellulitem czy rozstępami i to bezboleśnie. Skóra goi się naturalnie, odbudowując się i wzmacniając. Zabieg zapewnia bezpieczeństwo i efekt odmłodzonej skóry oraz całej sylwetki. Dotlenia ją, poprawia ukrwienie i przywraca piękny wygląd, zupełnie jak po liftingu. Można go przeprowadzać raz w tygodniu. Nie wymaga on żadnych, wcześniejszych badań lekarskich.

Marzenie o jędrnej skórze pomoże spełnić zabieg Maximus. Nowoczesne zabiegi estetyczne potrafią bardzo skutecznie, szybko i bezpiecznie poprawić wygląd naszej skóry. Warto więc zagłębić wiedzę na temat zabiegu Maximus, aby móc cieszyć się młodym wyglądem przez długi czas.