Bielenda Afryka SPA to zestaw kosmetyków łaczących zalety aromaterapii z  zaletami regenerującymi  spod znaku SPA i Welness. Poznaj naturalną moc aktywnych składników z serca Czarnego Lądu!

Bielenda Afryka SPA Figa&Daktyl: Szampon błotny z glinką ghassoul

Szampon błotny z glinką ghassoul przeznaczony jest do włosów: słabych, zniszczonych i wypadających oraz dotkniętych problemem nadmiernego przetłuszczania się. Wykorzystuje właściwości roślin rytualnych Afryki: glinki ghassoul oraz figi i daktyla. Glinka ghassoul zawiera unikatowe bogactwo magnezu, krzemu i wapnia, znane z właściwości detoksykujących, dotleniających i pochłaniających sebum. Figa i daktyl pełne witamin, cukrów i soli mineralnych wygładzają, zmiękczają i nawilżają włosy. Całość dopełnia bio olejek arganowy. Szampon dogłębnie oczyszcza i detoksuje włosy i skórę głowy, reguluje nadmierne wydzielanie sebum oraz wyraźnie wpływa na kondycje i wygląd włosów.

 

Bielenda Afryka SPA Daktyl&Kokos: Błoto do włosów z glinką ghassoul

Błoto do włosów z glinką ghassoul przeznaczone jest do pielęgnacji włosów: słabych, zniszczonych i wypadających oraz dotkniętych problemem nadmiernego przetłuszczania się. Wykazuje dogłębne właściwości oczyszczające oraz detoksykujące włosy i skórę głowy, reguluje nadmierne wydzielanie sebum, wyraźnie wpływa na kondycję i wygląd włosów. Błoto wykorzystuje niezwykłe właściwości roślin rytualnych Afryki: glinki ghassoul oraz daktyla i kokosa. Całość dopełnia bio olejek arganowy.

** Błoto po zastosowaniu należy spłukać