Arosha Firming Kit to nowy zestaw kosmetycznych programów, dostępnych w formie gotowej do bezpośredniego wykonania zabiegu.

W skład zestawu wchodzą 4 gotowe programy:

  • Lift Plus
  • Firm Up
  • High Tens (HT)
  • Term Repair (TR)

Lift Plus to zabieg odbudowujący, którego działanie opiera się na właściwościach alg. Zabieg stymuluje aktywność fibroblastów, dzięki czemu odpowiedni koloryt i elastyczność skóry zostają przywrócone. Dzięki zawartości karnozyny, przeciwdziała starzeniu się skóry oraz hamuje wytwarzanie wolnych rodników.

Firm Up jest zabiegiem ujędrniającym, który dzięki bogatej zawartości składników aktywnych łagodzi objawy wywołane przez zatrzymywanie się wody w organizmie (m.in. hamuje wytwarzanie się cellulitu).

High Tens (HT) to delikatny chłodzący koktajl. Składniki aktywne w nim zawarte podwyższają poziom produkcji włókien kolagenowych i elastynowych oraz zapobiegają procesom oksydacyjnym komórek.

Term Repair (TR) to odbudowujący koktajl o działaniu rozgrzewającym. Poprzez stymulację krążenia obwodowego, podwyższa poziom absorpcji składników aktywnych i ma działanie modelujące oraz ujędrniające.