Mamy sprawdzoną receptę na jędrną pupę i uda bez celulitu!

Preparat Thalionu Resculpting Body Cream i 3 minuty masażu dwa razy dziennie! Efekty, o które zawsze chodzi nam najbardziej, widoczne już po kilku dniach.
 
Krem wygładza miejscowo zlokalizowane krągłości, zapobiega zatrzymywaniu wody. Ma bogatą konsystencję, idealny do szybkiego masażu, widocznie wspomaga odchudzanie. Działa na cellulit, a skóra po nim staje się miękka i aksamitna. Krem modelujący i rzeźbiący sylwetkę marki Thalion poprawia napięcie skóry i rzeżbi sylwetkę.
Polecamy stosowanie kremu także na brzuch – ujędrnia i optycznie zmniejsza tkankę tłuszczową.
 
Co w tym produkcie jest takie wyjątkowe? Przede wszystkim skoncentrowany ekstrakt z Laminarii( w 45% świeża masa algowa), który mineralizuje nasza skórę, dodatkowo jod pomaga w spalania tkanki tłuszczowej.
 
Algi wspomaga kofeina znana z działania drenującego i hamującego odkładanie się tłuszczu, ale także bluszcz, ruszczyk kolczasty (dobry stan naczyń, rozjaśnienie skóry). Za pojędrnianie odpowiada wakrotka azjatycka, a za odżywianie olej ze słodkich migdałów.
 
Krem wmasowujemy dwa razy dziennie od kolan do góry kolistymi ruchami, można przy użyciu szczotki do masażu.
 
Kup na www.bionantech.pl/sklep
 
Albo w najbliższym salonie kosmetycznym, który pracuje z Thalion, a dwa tygodnie przed wakacjami zdążysz znacząco polepszyć swoją skórę i samopoczucie!