mezoterapia igłowa

Skóra wokół oczu to jedno z tych miejsc, które jako pierwsze cierpi w wyniku upływającego czasu. W tej części twarzy pojawiają się  zmarszczki i kurze łapki. Czy można im zapobiec?

Wygląd skóry wokół oczu odzwierciedla naszą metrykę. Ta część ciała starzeje się jako pierwsza. Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna i cienka. W związku z tym należy ją traktować w sposób szczególny. W przeciwnym razie szybko pokaże, ile mamy lat.

Wygląd skóry wokół oczu pokazuje, jak ciężko pracujemy. Ta część ciała zdradza nieprzespane noce. Worki pod oczami i zasinienia wskazują, że powinniśmy zmienić tryb życia. Czasem niepokojące zmiany mają podłoże genetyczne. Worki pod oczami i zasinienia bywają źródłem kompleksów. Z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Worki pod oczami, zmarszczki i zasinienia – jak się ich pozbyć?

Wszelkie kremy pod oczy, żele, korektory i kamuflaże sprawdzają się na krótką metę. W przypadku, gdy worki mają podłoże genetyczne, jedynym skutecznym rozwiązaniem są profesjonalne zabiegi. Odpowiednio dobrane rozświetlają i wygładzają skórę wokół oczu. Jednocześnie wypełniają zmarszczki. Nie istnieje jeden zabieg, który skutecznie rozprawiłby się ze wszystkimi defektami. Mezoterapia igłowa z użyciem preparatu Light Eyes usuwa większość niedoskonałości.

Light Eyes – wielowymiarowy efekt po jednym zabiegu

W przypadku mezoterapii igłowej mamy do czynienia z wprowadzaniem specjalnego preparatu za pomocą specjalnej igły. Na korzyść zabiegu przemawia jego wielowymiarowość. Decydując się na mezoterapię igłową Light Eyes, możemy zaoszczędzić czas i pieniądze.

Zabieg poprawia mikrokrążenie, uelastycznia skórę, wypełnia płytkie zmarszczki oraz redukuje worki pod oczami i zasinienia. W skład preparatu wchodzą kwas hialuronowy, ruszczyk, jagoda, witamina C, rozmaryn i heksapaptydy. Ta kombinacja skutecznie redukuje defekty.

Aleksandra Wiktor