Moda

You are my heart. You are my sock. Kolorowe skarpetki w prezencie na Walentynki

Kolorowe skarpetki w prezencie na Walentynki

Przywykliśmy do tego, że na dzień zakochanych przygotowujemy typowe prezenty: kwiaty, biżuterię, tematyczną książkę. Jednak czasem warto odejść od utartych schematów i znaleźć zaskakujące rozwiązanie. Poszukajmy podarunku, który wyrazi czułość, ale także rozśmieszy. Jak wiadomo – pary, które potrafią się wzajemnie rozbawić, żyją dłużej w poczuciu spełnienia. Kolorowe skarpetki również chodzą w parach, choć czasami są zestawione na zasadzie kontrastu. No i stanowią idealny prezent na Walentynki. Polska firma Many Mornings przygotowała specjalny projekt, dzięki któremu 14 lutego 2021 będzie naprawdę wyjątkowy!

Skarpetki nie do pary

Skarpetki nie do pary – a jednak pasują

Many Mornings jako pierwsza firma w Europie (a może i na świecie) wprowadziła na rynek innowacyjny koncept. Skarpetki nie do pary, bo to właśnie o nie chodzi, to produkt skomponowany na zasadzie nieoczywistych połączeń. Lewa skarpetka różni się od prawej, a jednak wspólnie stanowią spójną całość. Zupełnie jak w miłości! Właśnie ze względu na pomysłowość i dowcip opowiedziany dziewiarskimi nićmi, w sklepie online i na wyspach stacjonarnych w centrach handlowych można znaleźć idealne skarpetki na prezent. Duży wybór dopracowanych wzorów pozwala dopasować podarunek do oczekiwań obdarowanego: jego hobby, charakteru, płci. Jeżeli Twój bliski lubi jazdę na rowerze, wybierz skarpetki The Bicycles przedstawiające pędzących cyklistów. A jeżeli kocha gotować, poszukaj inspiracji wśród motywów jedzeniowych: skarpetek w kukurydzę, buraki, pizzę, bagietki i czerwone wino  – do wyboru do koloru. Kto wie, może posłużą za książkę kucharską dla przygotowywanej kolacji walentynkowej?

Prezent na Walentynki - kolorowe skarpetki

Prezent na Walentynki – kolorowe skarpetki

Kolorowe skarpetki to idealny prezent na Walentynki – i to nie tylko dlatego, że możesz zakląć miłosne wyznanie w akcesoriach odzieżowych. Owszem, to ważne przekazać spersonalizowany prezent, z którym obdarowany lub obdarowany będą mieć do czynienia każdego poranka. Ale pomyślmy także o walentynkowej kolacji. Czy nie byłoby cudowanie założyć takie same pary skarpetek na wieczór, skomponowane w miłosny schemat: lewa do prawej i prawa do lewej? Jeżeli chcesz napisać swoją własną historię miłosną, to okaż swoim stopom trochę czułości. Walentynkowe skarpetki Love Story wspaniale sprawdzą się jako prezent – nawet dla samego siebie. Właśnie w takich kolorach miłosne serenady brzmią najlepiej, a uczucia smakują wyjątkowo. Skarpetki, które mówią: «chcę spędzić z Tobą każdy poranek!», rozwiążą wszelkie wątpliwości.

Walentynkowe skarpetki Love Story

Napisz swoją własną historię miłosną!

Miłosne serenady w duecie z Many Mornings wygrywają słodką melodię. Jeżeli serce wali Ci jak oszalałe na myśl o nadchodzących Walentynkach, załóż szczęśliwe skarpetki i znajdź idealną parę dla siebie. Do każdego zakupu możesz dobrać naklejkę, z którą się identyfikujesz. Kolorowe skarpetki pasują wszystkim zakochanym – niezależnie od uczuciowych odcieni. Dostępne vlepki z zamaszyście wypisanym hasłem: «You’re my sock!» powstały także z szacunku dla społeczności LGBT. Dlatego zachęcamy: wyśpiewaj własną historię miłosną we wszystkich kolorach tęczy!

Dodaj komentarz