SmoothShapes to jedyne urządzenie na rynku, które likwiduje cellulit po trzech dniach terapii.

Modeluje ciało

Likwidacja celullitu w trzy dni to marzenie wielu kobiet – teraz dzięki SmoothShapes jest to możliwe.
Laser, światło biostymulujące, masaż rolkami i próżnia to zabójcze połączenie przeciw pomarańczowej skórce.

– Walczyłam z cellulitem na różne sposoby – mówi Maria, księgowa, która dużo czasu spędza przed komputerem, nie uprawia sportu i podjada w czasie pracy. Wie, że to nie pomaga w walce z cellulitem, ale nie potrafi zmienić swojego stylu życia. Zamiast sportu próbowała stosować kremy, różne pigułki czy wybrane zabiegi kosmetyczne. Bez rezultatu.

Podobną walkę toczy wiele kobiet. Problem „pomarańczowej skóry” dotyczy 85-98% z nich.

Co to jest cellulit?

SmoothShapes-usuwanie-cellulituPo okresie dojrzewania na gładkiej dotąd skórze pojawiają się nierówności. Są widoczne gołym okiem i przypominają grudki. Skóra wygląda nieestetycznie, ale problem tkwi głębiej. Powiększające się komórki tłuszczowe uciskają naczynia krwionośne i limfatyczne. Pogarsza się krążenie krwi, komórki mają trudności z przyswajaniem tlenu i składników odżywczych. Proces wydalania produktów przemiany materii i toksyn jest coraz bardziej zaburzony, a w efekcie cellulit się powiększa.

Metod walki z cellulitem jest wiele, ale żadna z nich nie pozwala na ostateczne rozprawienie się z tą przykrą przypadłością. Po latach badań okazało się, że najlepsze efekty redukcji cellulitu uzyskuje się w terapiach kojarzonych, łączących oddziaływania kilku technologii. Udowodniono, że sam endermomasaż, ultradźwięki czy zabiegi radiofrekwencyjne nie wystarczają.
Jednak połączenie lasera, światła biostymulującego oraz masażu podciśnieniowego pozwala na uzyskanie zdumiewiających efektów. Jedynym urządzeniem oferującym taką kombinacją jest SmoothShapes.

Maria poddała się terapii i już po trzech zabiegach zauważyła wyraźną redukcję cellulitu.

– Nic mnie nie bolało – mówi Maria. – Zabieg jest bardzo przyjemny. Głowica, którą terapeuta przesuwa po ciele silnie rozgrzewa tkankę tłuszczową. Terapeuta zapewnił mnie, że nie ma ryzyka nadmiernego rozciągnięcia skóry, tak jak to ma miejsce w innych terapiach. Nie musiałam też zakładać żadnego kombinezonu ochronnego.

Blogerki testujące zabieg zachwycają się faktem, że terapia pozwala zlikwidować tzw boczki na udach: http://www.powrotmlodosci.pl/blogi/challenge-of-change.html
SmoothShapes® skutecznie i trwale redukuje obwody zarówno nóg jak i brzucha.

Dlaczego SmoothShapes® jest tak skuteczny?

SmoothShapes-usuwanie-cellulituUrządzenie powstało po 6 latach badań naukowych. Skuteczność zawdzięcza zastosowaniu technologii Photomology®, czyli połączeniu lasera, światła biostymulującego, masażu rolkami i próżni.
System ten efektywnie leczy cellulit poprzez poprawę kondycji powiększonych komórek tłuszczowych oraz uelastycznienie siatki włóknistej pomiędzy nimi. Photomology® przywraca do normalnego stanu powiększone komórki tłuszczowe.

– To jedyne urządzenie, które wykorzystuje technologię lasera do bezinwazyjnej terapii antycellulitowej – tłumaczy Bartosz Burkiewicz, Brand Manager firmy Infinita, odpowiedzialny za SmoothShapes®. – Zastosowana długość fali 915 nm oddziaływuje bezpośrednio na tkankę tłuszczową. Dzięki temu energia robocza nie jest rozpraszana. Co ważne, technologia jest skuteczna zarówno przy walce z cellulitem wodnym, jak i tłuszczowym. Efekt jest długotrwały, ponieważ zabieg stymuluje produkcję nowego kolagenu oraz wspomaga przebudowę tkanki włóknistej. Wyraźne rozgrzanie ciała umożliwia niemalże plastyczne formowanie sylwetki. Dlatego w naszym przypadku określenie „wymodelowanie sylwetki” ma pokrycie w rzeczywistości.

SmoothShapes-usuwanie-cellulitu