Wiele osób skarży się na zmarszczki i poszarzałą cerę. Czy można rozprawić się z kilkoma problemami za pomocą jednego zabiegu?  Redensity Light Filling stanowi receptę na promienną cerę.

Redensity Light Filling to nowy preparat, który swoje działanie zawdzięcza kwasowi hialuronowemu oraz składnikom odmładzającym skórę. Jego formuła została wzbogacona o środek znieczulający, toteż zabiegom z wykorzystaniem wyżej wspomnianego specyfiku nie towarzyszy dyskomfort.

Efekty

Preparat wypełnia i wygładza skórę. Jednocześnie zawarte w nim składniki wykazują działanie nawilżające. W specyfiku oprócz kwasu hialuronowego znajdziemy aminokwasy oraz antyoksydanty, które zwalczają wolne rodniki i tym samym spowalniają procesy starzenia. Wśród skłądników aktywnych wymienia się witaminy i minerały.

Zabieg z użyciem preparatu wypełnia bruzdy i zmarszczki. Jednocześnie zwiększa napięcie skóry, która z wiekiem wiotczeje. Kompleks witamin i minerałów przyczynia się regeneracji komórek. Jednocześnie zwiększa się gęstość skóry. Twarz odzyskuje jędrność i gładkość. Cera przestaje zdradzać objawy zmęczenia. Skóra sprawia wrażenie rozświetlonej.

Szczegóły zabiegu

Zabieg sprowadza się do wstrzyknięcia preparatu za pomocą długiej igły. Opisanemu procesowi nie towarzyszą dolegliwości bólowe, ponieważ specyfik zawiera lidokainę, czyli środek znieczulający. W celu uzyskania pożądanych efektów zaleca się wykonanie 3 zabiegów w odstępach 3-tygodniowych. Jeśli chcemy cieszyć się młodą, promienną cerą, w ciągu roku powinniśmy się poddać kilku sesjom. Ta metoda przynosi świetne rezultaty w odmładzaniu skóry twarzy, szyi, dekoltu czy rąk.

Wśród przeciwwskazań do przeprowadzenia zabiegu wymienia się ciążę, alergię na składnik preparatu oraz choroby nowotworowe. Zanim skorzystamy z dobrodziejstw Redensity Light Filling, powinniśmy skonsultować się z lekarzem.

Aleksandra Wiktor