peeling kawitacyjny

Każda kobieta marzy o gładkiej, jędrnej skórze. Niestety, w miarę upływu czasu zmniejsza się synteza kolagenu, czyli białka strukturalnego skóry. W jaki sposób można pobudzić jego produkcję?

Na gładkiej, promiennej cerze makijaż wygląda lepiej. Niestety, nie wszystkim kobietom dane jest idealne „płótno”. Z defektami urody można walczyć, korzystając z dobrodziejstw peelingu kawitacyjnego.

 

Ten innowacyjny zabieg sprowadza się do oczyszczania skóry za pomocą ultradźwięków. Jeśli wibracje połączymy z mikromasażem, poprawimy cyrkulację krwi i tym samym dotlenimy komórki skóry. W związku z tym, iż peeling kawitacyjny jest zabiegiem nieinwazyjnym, możemy korzystać z jego dobrodziejstw, mając wrażliwą skórę.

 

Zabieg rozpoczyna się od zwilżenia skóry. Następnie kosmetyczka sięga po specjalną szpatułkę, która służy do rozprowadzania ultradźwięków. Kobiety, które pragną przywrócić skórze optymalny poziom nawilżenia, przed przystąpieniem do zabiegu rewitalizującego, korzystają z dobrodziejstw peelingu kawitacyjnego. Martwy naskórek utrudnia przenikanie składników aktywnych.