Na rynku kosmetycznym można znaleźć wiele specyfików typu 3w1, które działają na kilku płaszczyznach. Medycyna estetyczna chętnie korzysta z ich dobrodziejstw.

OxyGeneo można zaliczyć do zabiegów typu 3 w 1. W związku z tym, iż ta metoda działa na kilku obszarach, charakteryzuje się wysoką skutecznością. Rozwiązania typu 3 w 1 pozwalają zaoszczędzić czas i pieniądze. Pacjent nie musi poddawać się kilku zabiegom.

3w1, jak to wygląda w praktyce?

Metoda polega na wykorzystaniu technologii opracowanej przez firmę Pollogen. Działanie 3w1 to: złuszczanie, wchłanianie, dotlenianie. Dzięki wykorzystaniu kilku możliwości urządzenia, skóra nie tylko zostaje ładnie oczyszczona i złuszczona, ale też odżywiona, nawilżona oraz dotleniona.

Ważny dla urody – tlen

Tlen wpływa na kondycję skóry. Jest niezbędny do jej prawidłowego funkcjonowania. Niestety, w miarę upływu czasu skóra coraz trudniej „oddycha”. Kiedy zmniejsza się mikrokrążenie, cera nabiera ziemistego odcienia i traci elastyczność. Decydując się na zabieg o właściwościach odżwyczych można odjąć sobie kilkanaście lat.

Jak wygląda zabieg?

Zabieg OxyGeneo polega na wykorzystaniu specjalnej głowicy urządzenia oraz żelu bogatego w składniki aktywne. Aparat wytwarza pęcherzyki tlenowe, które delikatnie wybuchają na powierzchni skóry, ułatwiając wchłanianie składników zawartych w kosmetyku. Jednocześnie tlen przenika w głąb skóry.

Wyróżniamy dwa rodzaje typu OxyGeneo. Jeden z nich jest adresowany do skóry dojrzałej. Jego działanie sprowadza się do ujędrnienia i napięcia skóry. Za sprawą zabiegu cera odzyskuje zdrowy koloryt i promienny blask. Jednocześnie OxyGeneo wygładza drobne zmarszczki. Zabieg nawilża i odżywia dojrzałą cerę.

Drugi typ zabiegu dedykowany jest skórze problematycznej. Za sprawą OxyGeneo skóra odzyskuje gęstość, jednocześnie znikają przebarwienia. Zabieg ujednolica koloryt skóry.

Aleksandra Wiktor