oksybrazja

Każda kobieta pragnie wyglądać młodo. Niestety, w miarę upływu czasu skóra traci jędrność i blask. Niekorzystnym zmianom można zapobiec, regularnie poddając się oksybrazji.

W przypadku oksybrazji mamy do czynienia z innowacyjnym zabiegiem anti-aging, który jednocześnie rewitalizuje skórę. To rozwiązanie uruchamia procesy regeneracji i odbudowy. Za sprawą oksybrazji zwiększa się produkcja kolagenu, czyli białka odpowiedzialnego za elastyczność skóry.

Wtłaczanie tlenu pod ciśnieniem

Zabieg sprowadza się do wtłaczania tlenu pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej. Oksybrazja prowadzi do złuszczania martwych komórek naskórka i tym samym rozprawia się z zaskórnikami.

Oksybrazja – zastosowanie

Oksybrazji może poddać się każdy, niezależnie od rodzaju cery. Ta innowacyjna pozwala cieszyć się nienaganną skórą. Oksybrazję przeprowadza się na mokro i na zimno, toteż nie powinna zaszkodzić wrażliwym naczynkom.

Walka z zaskórnikami

Oksybrazję poleca się osobom, które pragną rozprawić się z zaskórnikami. Zabieg doskonale oczyszcza skórę z zalegającego łoju i martwego naskórka. Za sprawą oksybrazji pory ulegają zwężeniu.

Usuwanie blizn potrądzikowych

Osoby, które skarżą się na blizny potrądzikowe, mogą zmniejszyć ich widoczność, poddając się zabiegowi wtłaczania tlenu. To rozwiązanie w nieinwazyjny sposób wygładza, rozjaśnia i odświeża skórę.

Oksybrazja w walce z łuszczycą

Działanie oksybrazji z pewnością docenią chorzy na łuszczycę. Zabieg wykazuje działanie nawilżające i tym samym zapobiega nadmiernemu rogowaceniu skóry. Oksybrazja przynosi świetne rezultaty w zwalczaniu łupieżu. Jednocześnie zapobiega wypadaniu włosów.

W związku z tym, iż oksybrazja wykazuje działanie wielokierunkowe, warto poddać się temu zabiegowi. Za jego sprawą możemy cieszyć się gładką, promienną cerą.

Irmina