Na czym polega mezoterapia igłowa Dermaheal?

Nieskazitelna cera stanowi marzenie milionów ludzi na całym świecie. Mezoterapia igłowa Dermaheal przybliża nas do ideału. Na korzyść zabiegu przemawia skuteczność.

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu niewielkich ilości preparatów, zawierających składniki aktywne, w głąb skóry. Zabieg przynosi świetne rezultaty w przypadku zwalczania oznak starzenia i leczenia problemów dermatologicznych. Mezoterapii igłowej Dermaheal można poddać każdą część ciała. Największą popularnością cieszą się zabiegi, które mają na celu poprawić wygląd twarzy.

W przypadku Dermaheal mamy do czynienia z linią produktów. Specyfiki, które wchodzą w jej skład, wykorzystuje się podczas mezoterapii. Wybierając odpowiedni kosmetyk, można uzyskać pożądane rezultaty. Każdy z preparatów zawiera unikalną kombinację składników aktywnych. W związku z tym każdy może wybrać specyfik, który odpowiada aktualnym potrzebom skóry.

Odmładzanie

Dermaheal HSR to preparat, który odgrywa istotną rolę w zabiegach rewitalizacji. W związku z tym, iż zawiera kwas hialuronowy, witaminy i aminokwasy, korzystnie wpływa na cerę dojrzałą. Specyfik nawilża skórę i wspomaga jej regenerację. Jednocześnie wygładza i delikatnie ujędrnia twarz. Z kolei Dermaheal SR został opracowany w celu regeneracji cery dojrzałej. stworzony jest do regeneracji i kierowany również do osób dojrzałych, których skóra zacznie lub zaczęła się starzeć. Wspomniane preparaty przynoszą świetne rezultaty w przypadku pielęgnacji cery trądzikowej.

Cellulit i przebarwienia

Mezoterapii igłowej Dermaheal poddaje się również problematyczne części ciała, w których pojawił się cellulit. Zabieg skutecznie redukuje cellulit. Preparat Dermaheal LL wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej. Seria SB likwiduje przebarwienia, które przypominają nam o przebytym trądziku i pobycie na plaży. Specyfik zawiera specjalną mieszankę witamin, aminokwasów i minerałów.

Mezoterapia na problemy z włosami

Osoby, które skarżą się na przerzedzoną fryzurę, powinny skorzystać z mezoterapii Dermaheal. Wspomniany zabieg skutecznie minimalizuje wypadanie włosów. Jednocześnie wspomaga ich odrastanie. Preparaty Dermaheal przynoszą świetne rezultaty zarówno w przypadku łysienia, jak i u osób z osłabionymi cebulkami.

Aleksandra Wiktor