Moda

Męska bielizna nocna – mit czy stan faktyczny? Panowie w niej śpią?

Somnox Sleep z Unsplash

Musimy się nad tym zastanowić i zobaczyć, jak to wygląda w naszych domach:)

Czy panowie lubią spać w bieliźnie nocnej?

Należy podkreślić, iż panowie nie zawsze lubią spać w piżamach. Może warto pokazać im, że dziś jest wiele modeli, które sprawdzą się doskonale do spania. Wykonane z dobrych materiałów według najnowszych trendów mody sprawią, że panowie poczują się w nich dobrze. Warto podkreślić, że dzisiejsza bielizna męska do spania jest piękna, funkcjonalna oraz komfortowa.

Męska bielizna nocna – czy nadaje się na prezent?

Ostatnio mieliśmy urodziny kolegi i nie wiedzieliśmy, co  kupić mu w prezencie. Stawialiśmy na kosmetyki albo podarunek w postaci bonu, by mógł sobie sam wybrać upominek. Decyzja zapadła – bon na 400 zł plus do tego bielizna nocna, gdyż wybiera się na wczasy z żoną do Hiszpanii.

Wysokiej jakości piżama z bawełny dla mężczyzn

Natrafiliśmy na fajny sklep internetowy z bielizną Pradlo mają duży wybór asortymentowy dla panów. Wpadła nam w oko fajna piżama z bawełny Michał  z szortami w jednolitym kolorze. Doskonale sprawdzi się w ciepłym klimacie Hiszpanii. Jest dokładnie w kolorach męskich granatowym i szarym z dobrej jakości bawełny. Również posłuży jako strój domowy i swobodnie można zjeść w niej kolację lub śniadanie na balkonie.

piżamy męskie

Shane z Unsplash

Wygodne piżamy męskie – na jakie tkaniny warto postawić?

Znając upodobania mężczyzn większość woli spać w podkoszulkach i męskich majtkach typu bokserki, slipy. Jednak warto przekonać panów do spania w piżamach męskich. Dziś jest duży wybór asortymentowy oraz znakomite dzianiny np:

  • modal + bawełna;
  • wiskoza + bawełna;
  • jedwab wiskozowy;
  • bawełna.

Kolorowe wzory i fasony bielizny nocnej dla panów, którzy coraz częściej przekonują się do spania w nich.

Jakie fasony piżam męskich są najlepsze?

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi gdyż wszystko zależy od nas samych, jesteśmy ciepłolubni ewentualnie zmarzluchami. W tym celu będziemy wybierać taką piżamę, która spełni nasze potrzeby. Da nam komfort w czasie snu, będzie przewiewna i wygodna. Mianowicie nie będzie uwierać, jest przyjazna dla ciała i ma bardzo dobry krój, który nie krępuje naszych ruchów.

Funkcjonalna bielizna męska do spania

Pamiętając o naszych kochanych mężczyznach, wiemy, że oni stawiają na funkcjonalność i wygodę. Wszystkie te zalety i cechy ma spełniać dobra bielizna męska do spania. Mamy nadzieję, że udało nam się przekonać mężczyzn, by spali w bieliźnie nocnej. Ta oferowana przez firmę Pradlo stanowi gwarancję komfortu snu każdej nocy.

Dodaj komentarz