Zdrowie

Maski z zaworem – dlaczego warto je nosić?

Maski z zaworem

Odkąd na całym świecie panuje pandemia związana z koronawirusem, ludzie poszukują masek na twarz, których noszenie jest wymagane w wielu miejscach publicznych. Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę, że taki obowiązek może być dość uciążliwy ze względu na trudności z oddychaniem. Warto jednak pamiętać, że istnieje rozwiązanie w znaczącym stopniu wpływające na naszą swobodę.

Maski z zaworem wydechowym Safe Valve

Producent Safe Mask stworzył maskę, w której został umieszczony zawór działający w jedną stronę – podczas wydychania. W ten sposób powietrze z większą łatwością opuszcza wewnętrzną część maski za sprawą ciśnienia, które powoduje otwarcie zaworu. Z tego powodu taki rodzaj maseczki polecany jest szczególnie tym, którzy pracują przez kilka godzin w miejscach, gdzie należy okrywać nos i usta np. w sklepach, magazynach, czy halach produkcyjnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu można z dużą skutecznością uniknąć wiele nieprzyjemnych dolegliwości np. bóle głowy, duszności, czy nawet omdlenia.

Dlaczego warto postawić na maski od polskiego producenta?

Safe Mask to polski producent masek ochronnych i antysmogowych na twarz. W naszej ofercie posiadamy wiele wariantów maseczek, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas produkcji dbamy o każdy szczegół dostarczając produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Dostarczane przez nas maski z zaworem wydechowym zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów – zewnętrzna warstwa to pikowany polimer o wysokiej gramaturze 240 g/m2, natomiast wewnętrza to bezpieczna dla skóry bawełna.

Warto również wspomnieć o wygodnym systemie regulowania nauszników w jednym z oferowanych produktów. Dzięki niemu każda osoba może dopasować maskę do swojego kształtu twarzy bez efektu naciągania uszu. Dodatkowo oferowane przez Safe Mask maski są wielokrotnego użytku i można je prać w temperaturze nawet 90 stopni Celsjusza. Pamiętaj jednak, aby przed włożeniem ich do pralki zdjąć zawór!

Maseczki z zaworem w atrakcyjnej cenie

Maski dostępne w sklepie internetowym safemask.com.pl są oferowane w konkurencyjnych cenach pomimo ich wysokiej jakości. Warto także pamiętać, że przy większych zamówieniach oferujemy atrakcyjne rabaty. Z kolei jeżeli interesuje Cię zakup hurtowych ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę. Możemy wykonać dla Ciebie również nadruk lub haft z logiem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Dodaj komentarz