pielęgnacja zniszczonych włosów

Co jest największym wrogiem włosów?
Zły fryzjer? Papierosowy dym i toksyny? Zła dieta?
To wszystko prawda, ale wrogiem numer jeden, przed którym należy się bronić zawsze, nie przebierając w środkach jest…susza, a mówiąc dokładniej – UTRATA WODY Z WNĘTRZA WŁOSA. To jej brak niszczy włos na całej długości. Przez to pasma tracą sprężystość, blask i żywotność. Kruszą się matowieją, rozdwajają, łamią i wypadają. Aby zatrzymać niszczenie włosów warto sięgnąć po najsilniejsza obronę: naturalne olejki.

Loreal Expert Nutrifier DD Balm to specjalnie opracowany balsam do włosów, który ma działać i przede wszystkim a końcówki włosów. Jego wzmocniony naturalnymi olejkami skład jest opracowany tak, by zapewnić jak najsilniejszą obronę przed wysuszaniem się pasm od połowy ich długości, ze szczególnym uwzględnieniem końcówek – najsilniej przesuszonej i najszybciej niszczejącej części włosów.

Jak działa L’oreal DD Balm do włosów?

DD Balm to skrót, który dobrze opisuje przeznaczenie i działanie balsamu; oznacza on po prostu Dryness Defense, czyli obronę przed wysuszeniem. Jak działa olejkowy lotion?

– nie pozwala pasmom wysychać dzięki mocy naturalnych olejków

– dogłębnie odżywia włosy i regeneruje je

– odbudowuje strukturę włosa, która uległą zniszczeniu

– dba o sprężystość i zapobiega plątaniu się włosów

– nadaje blasku, reguluje poziom nawilżenia pasemek

Co zawiera L’oreal DD Balm?

Działanie regenerujące i nawilżające balsamu oparte jest na dwóch ważnych składnikach: olejeku kokosowym oraz glicerolu.

Olejek kokosowy jest najpopularniejszym produktem do włosów: nie dzieje się tak bez powodu. Jest on bowiem bogactwem minerów i witamin E, A, B wzmacniających włosy i zapobiegających starzeniu się pasemek. Olej kokosowy dba również o odpowiedni poziom nawilżenia końcówek. Glicerol zawarty w produkcie wykazuje bardzo silne działanie nawilżające i równoważy gospodarkę hydro-lipidową we wnętrzu włosa. Glicerol tworzy powłokę na powierzchni pasm, dzięki której włos nie tylko zyskuje nawilżenia, ale również nie traci wody z wnętrza.

Obrona włosów przed zniszczeniem to najważniejszy element pielęgnacji, która dzięki mocy naturalnych olejków staje się kompleksowa i na najwyższym poziomie.

Tekst sponsorowany