Klinika medycyny estetycznej BeautyMeD powstała z myślą o osobach, które pragną pozbyć się kompleksów. Czasem drobny defekt odbiera nam radość życia i obniża samoocenę.

Celem BeautyMeD jest wyeksponowanie naturalnego piękna, które drzemie w każdym człowieku. Zatrudnieni w niej lekarze kierując się etyką zawodową, na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo i komfort życia pacjenta. Nie poddają się ślepej pogoni za nowoczesnymi trendami medycyny estetycznej.

Filozofia BeautyMeD

BeautyMeD zatrudnia fachowców, którzy nieustannie się rozwijają. Klinika oferuje innowacyjne, skuteczne i bezpieczne zabiegi. Preparaty wykorzystywane przez personel BeautyMeD posiadają polskie i zagraniczne certyfikaty jakości. Osoby, zatrudnione w klinice, nieustannie śledzą światowe trendy z zakresu medycyny estetycznej. Szczególną uwagę przywiązujemy do zabiegów i preparatów anti-aging.

Specjalista, opracowując plan leczenia, uwzględnia oczekiwania pacjenta. Jednocześnie lekarz doradza optymalne rozwiązanie.

Lifting bez skalpela – nici Silhouette Soft

Od niedawna BeautyMeD oferuje lifting bez użycia skalpela z wykorzystaniem nici Silhouette Soft. Ten innowacyjny zabieg jest wykonywany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów

Nici Silhouette Soft – zastosowanie

Za pomocą nici Silhouette Soft można przeprowadzić:

  • całościowy lifting twarzy

  • lifting czoła (korekta opadających brwi)

  • lifting policzków

  • lifting szyi.

Nici Silhouette Soft – charakterystyka

Nici Silhouette Soft to bezoperacyjny lifting twarzy. Przeprowadza się go z wykorzystaniem całkowicie wchłanialnych materiałów. Zabieg jest adresowany do osób, które pragną pozbyć się wczesnych oznak starzenia oraz poprawić wygląd linii żuchwy, łuków brwiowych i okolicy jarzmowej.

Skład nici Silhouette Soft

Biowchłanialne nici Silhouette Soft zostały wykonane z kwasu polimlekowego i glikolowego. To rozwiązanie ma za zadanie niwelować wiotczenie skóry i spowalniać oznaki starzenia. Za sprawą nici Silhouette Soft skóra staje się napięta i uniesiona.

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu

Zabieg jest adresowany do osób, które cieszą się dobrą kondycją fizyczną i chciałyby poprawić opadającą skórę w określonych partiach twarzy. Nici Silhouette Soft stanowią alternatywę dla tradycyjnego liftingu. Na korzyść zabiegu bez użycia skalpela przemawia bezpieczeństwo.

Efekt uzyskany za pomocą nici Silhouette Soft utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Źródło zdjęć: BeautyMeD.com.pl