LIFTANGO R - peptydowy zabieg liftingujący marki CHANTARELLE

LIFTANGO R to innowacyjna linia zabiegowa oparta na nowoczesnych procedurach fotoodmładzania i zaawansowanych formułach peptydów najnowszej generacji.

Peptyd o skuteczności kwasu retinowego, cyklo- i lipo peptydów wykazuje działanie odmładzające i modeluje architekturę skóry.  

Zabieg peptydowy

Peptydy uważane są przez specjalistów medycyny anti-ageing za jedną z najbardziej skutecznych metod naprawy uszkodzonych funkcji skóry i przeciwdziałania jej starzeniu się; poprawiają stan skóry począwszy od zmian strukturalnych jak zwiększenie syntezy kolagenu, glikozaminoglikanów, nowych włókien elastycznych w obszarze DEJ, poprawienie ukrwienia po zauważalne zmiany w wyglądzie skóry jak redukcja zmarszczek, poprawa struktury naskórka, zmniejszenie szorstkości, złagodzenie widoczności zmian barwnikowych skóry.

Wskazania

Starzenie naturalne, często połączone z fotostarzeniem i innymi czynnikami endo- i egzogenicznymi powoduje kumulowanie uszkodzeń komórek i struktur skóry, przyspieszając i zwiększając widoczne objawy starzenia takie jak zmarszczki, zwiotczenie i szorstkość skóry. Linia LIFTANGO R jest polecana dla każdego rodzaju skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami mimicznymi i wiekowymi. Taki problem występuje również po gwałtownym odchudzaniu lub po inwazyjnych zabiegach modelujących i wyszczuplających. Preparaty przeznaczone są także dla skóry słabiej nawilżonej, szorstkiej, bez zdrowego kolorytu. Preparat do pielęgnacji oczu dedykowany jest osobom z problemem opadającej górnej powieki, ze zmarszczkami typu „kurze łapki” oraz obrzękami i cieniami na skórze pod oczami.

Fotoodmładzanie i metody fotodynamiczne

Metody fotodynamiczne aplikacji to najnowsza generacja procedur stosowanych w dermoestetyce i medycynie estetycznej, których działanie oparte na synergii światła i składników aktywnych daje wyjątkową stymulację odnowy komórkowej. Stosując odpowiednie źródło i długość światła oraz odpowiednie składniki aktywne, w tym fotoaktywatory, uzyskujemy spektakularną efektywność danej procedury zabiegowej. W zabiegu LIFTANGO R fotodynamiczna metoda zastosowana jest dla intensywnego pobudzenia aktywności metabolicznej fibroblastów oraz syntezy kolagenu – impulsem jest światło R lasera lub LED działające w synergii z fotoaktywatorem R-Bio-Repair o dodatkowym działaniu odbudowującym oraz z bazowymi składnikami aktywnymi preparatów peelingu fotodynamicznego R oraz peptydowego koncentratu fotodynamicznego 25%.

Preparaty do zabiegu LIFTANGO R:

  • LIFTANGO R mleczko liftingująco-peptydowe

  • LIFTANGO R tonik liftingująco-peptydowy

  • LIFTANGO R peeling fotodynamiczny R 10% pH 5.0 liftingujący

  • LIFTANGO R koncentrat fotodynamiczny R 25% w ampułce liftingująco-peptydowy

  • LIFTANGO R maska liftingująco-peptydowa

  • LIFTANGO R serum liftingująco-peptydowe PEPTIZONE 26.8%

  • SPECIAL AESTHETICS algowa maska plastyczna MARZIPAN RICE

  • LIFTANGO R krem na powieki i pod oczy liftingująco-peptydowy

  • LIFTANGO R krem na dzień SPF20 UVA/UVB liftingująco-peptydowy

Peptydowy zabieg liftingujący marki CHANTARELLE