Creme de la Mer koncentrat pod oczy – ma te same właściwości co jego odpowiednik do twarzy, ale dodatkowo zapobiega podrażnieniom tej najdelikatniejszej strefy skóry. Formuła zwiera unikalne formy Miracle Broth. Zapewnia stałe stopniowe uwalnianie energii odnawiającej komórki.

Eliminuje cienie i worki pod oczami. Redukuje pojawianie się drobnych linii i zmarszczek. Zostawia skórę wokół oczu gładką, jędrną, świetlistą i zdrową.

Działanie:
Creme de la Mer to efekt dobrodziejstwa natury. W składnikach występują: wyciąg z wodorostów, wapno, magnez, potas, żelazo, lecytyna, witamina A, C, E i B12, oleje z owoców cytrusowych, eukaliptusa, kiełków pszenicy, lucerny i słonecznika. Dla twórcy kremu – Maxa Huber’a cud nie polegał jednak na składnikach, ale na sposobie ich destylowania, co dobroczynnie wpływa na skórę. Aktywna formuła Miracle Broth, chroniona wieloma patentami, czyni po prostu cuda.

W bardzo krótkim czasie skóra stała się wyraźnie delikatniejsza, jędrniejsza, pozbawiona zmarszczek – po prostu proces starzenia się został zatrzymany i odwrócony – cera z dnia na dzień wyglądała młodziej.

Procesy metaboliczne zachodzące w skórze normalizują się – nawet najbardziej sucha skóra odzyskuje naturalny blask, a najbardziej wrażliwa ukojenie.

Stosowanie:
Nanoś specjalnym aplikatorem dla uzyskania optymalnych efektów na okolice pod oczami.

Cena: 999,00 zł

Do kupienia :

TIGERANDBEAR KUCZKOWSKI & ORŁOWICZ SP. J.

PERFUMERIA & INSTYTUT PIĘKNA TIGERANDBEAR

UL. SZPITALNA 34
31-024 Kraków