Luksusowy preparat liftingujący przynosi natychmiastowy efekt młodszej, jaśniejszej i bardziej promiennej cery.

Sercem preparatu jest wyciąg z bardzo rzadkich niebieskich alg dojrzewających w krystalicznie czystej wodzie lodowcowej, pełnych aktywnych substancji, które pochłaniają z podziemnych źródeł. Właściwości liftingujące algi zyskują dzięki starannie kontrolowanemu procesowi fermentacji biologicznej, uwalniającemu substancje, które bez niego pozostałyby nieprzyswajalne dla skóry. Preparat zawiera dwa rodzaje protein: jedne stymulują naturalne zdolności regeneracyjne skóry, podczas gdy drugie chronią skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi zapobiegając przedwczesnemu starzeniu.

Wszystkie efekty zostaną osiągnięte właśnie dzięki zdolności skóry do samoodnowy, bo jest to najskuteczniejsza siła odmładzająca. Preparat liftingujący został specjalnie zaprojektowany by wzmacniać i udoskonalać działanie serum.
Siłę jego działania zapewnia morski minerał, azuryt, wspomagający produkcję kolagenu i elastyny w miejscach gdzie są one potrzebne. Z czasem skóra poddana jego działaniu uczy się sama kontrolować wyżej wymienione procesy co znacznie redukuje konieczność jego stosowania. Deconstructed Waters? to opracowana przez La Mer formuła dodająca skórze energii i pozwalająca zachować uzyskane efekty na bardzo długo.

Stosowanie:
Po nałożeniu serum, rozprowadź pojedyncze krople preparatu wklepując je delikatnie w miejsca szczególnie narażone na starzenie się.
Poleca się stosowanie Creme de la Mer na wcześniej nałożone produkty.

Cena: 899,00 zł

h2.Do kupienia :

TIGERANDBEAR KUCZKOWSKI & ORŁOWICZ SP. J.

PERFUMERIA & INSTYTUT PIĘKNA TIGERANDBEAR

UL. SZPITALNA 34
31-024 Kraków