LA MER – The Essence – niezwykła, najbardziej luksusowa na świecie esencja-serum odmładzająca skórę o kilkanaście lat. Prawdziwy luksusowy produkt La Mer początkow odostępny tylko w wybranych elitarnych butikach na całym świecie. Teraz dostępny także u nas. Światowy hit który zdobył serce gwiazd takich jak Sharon Stone i Kim Cattrall.Tworzona przez 4 lata w największej tajemnicy receptura. Już 3 tygodniowe leczenie przynosi spektakularne efekty. Ekskluzywny, luksusowy kosmetyk – o silnych właściwościach odmładzających i łagodzących skórę.

Zawiera składniki pozyskane według starożytnej sztuki biofermentacji. Zawiera Broth’s Miracle – specjalnie przygotowywane algi morskie, które mają dodatkowo działanie ochronne i przeciwzapalne. Dodatkowo zawiera wyciąg z rozmarynu, Wit. C i wyciąg z ziaren soi. Serum ma działanie silnie odmładzające, ochronne i relaksujące skórę. Wyjątkowość składników zapewniają specjalne metody uprawy roślin morskich w oczyszczonej wodzie morskiej z dodatkiem substancji odżywczych. La Mer tworzy nowy schemat pielęgnacji skóry.

Jest to prawdziwy luksusowy preparat wśród produktów do pielęgnacji skóry zapewniający zaskakujące efekty. Niezwykle silnie skoncentrowana formuła została zamknięta w 3 fiolkach, a całość umieszczona w kapsule w której pole magnetyczne utrzymuje składniki aktywne oraz molekuły w ciągłym ruchu.

Przy stosowaniu kuracji cera wygląda młodziej nawet o 20 lat! Absolutny hit. Prawdziwa alternatywa dla chirurgii plastycznej.

Cena: 12 900,00 zł

Do kupienia :

TIGERANDBEAR KUCZKOWSKI & ORŁOWICZ SP. J.

PERFUMERIA & INSTYTUT PIĘKNA TIGERANDBEAR

UL. SZPITALNA 34
31-024 Kraków