081e23e27b26bb478b2f78c1c48d662a

Preparat jest przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry tłustej, ze zmianami trądzikowymi. Ze względu na skład preparatu oraz składniki aktywne, staje się on coraz bardziej popularny.

Jego ultralekka konsystencja sprawia, ze produkt doskonale się wchłania, optymalizuje funkcje gruczołów łojowych oraz usuwa połysk poprzez zastosowanie specjalnych granulek absorbujących nadmiar sebum. Krem rewelacyjnie nawilża skórę, zaś jego składniki aktywne wzmacniają  odporność komórek na stresy.

Produkt dla cery problemowej

Produkt wykazuje działanie przeciwzapalnie i znacząco ogranicza rozwój wykwitów trądzikowych, dlatego jest polecany przez wielu dermatologów oraz wykorzystywany do profesjonalnej pielęgnacji w salonach kosmetycznych.

Skład preparatu

Krem posiada bardzo zaawansowany skład bogaty wiele ważnych witamin oraz wyciągów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania skóry problemowej. Są to między innymi:

  • Sepicontrol®- wyciąg z kory cynamonowca, ogranicza wydzielanie sebum i reguluje florę bakteryjną skóry
  • Ekstrakt z korzenia astragallusa- wykazuje silne działanie kojące i przeciwzapalne. Poprawia koloryt i dotlenienie, blokuje negatywne reakcje komórek na stres
  • Pantenol, alantoina – działają łagodząco, poprawiają gojenie naskórka
  • Tocotrienole– skuteczny antyoksydant neutralizujący wolne rodniki, odpowiedzialne za przyśpieszone starzenie skóry

Stosowanie

Choć produkt ten do tej pory można było wyłącznie spotykać w salonach spa – coraz częściej jest używany przez kobiety w domowym zaciszu. Aplikacja jest banalnie prosta. Wystarczy dokładnie oczyścić i odtłuścić skórę a następnie wmasować krem.

Dla uzyskania jak najlepszego efektu producent poleca stosowanie całej serii Acne Immuno – Care, w której skład wchodzi jeszcze Żel myjący i Tonik.