pharmaeris-krem

Skóra naczyniowa, wrażliwa i ze skłonnością do zmian alergicznych starzeje się szybciej niż normalna. Wynika to z faktu, że jest cieńsza i nie posiada właściwie wykształconych mechanizmów obronnych. 

 Jest przez to bardziej podatna na podrażnienia powodujące mikrourazy i wystąpienie stanów zapalnych. Wymaga więc specyficznej pielęgnacji anti-aging, która przede wszystkim wzmocni jej barierę ochronna i da mocny sygnał do inicjowania procesów regeneracyjnych.

Skuteczna kuracja anti-aging powinna  przede wszystkim wzmocnić naturalne mechanizmy obronne skóry z problemami, dostarczając jej składników, które:

  • odbudują barierę naskórkową,
  • wzmocnią ścianki naczyń krwionośnych, zmniejszając ich tendencję do rozszerzania się,
  • dostarczą składników antyoksydacyjnych pomocnych w codziennej walce z wolnymi rodnikami,
  • zintensyfikują syntezę kolagenu,
  • zredukują produkcję melaniny, zapobiegając przebarwieniom,
  • będą zawierały filtry chroniące wpływem promieniowania UV.

Tylko taka strategia obrony jest w stanie zapewnić mocniejszą strukturę skóry, aktywując naturalne procesy regeneracyjne, przywrócić jej właściwe nawilżenie, a więc i napięcie, zredukować zaczerwienienia, wyrównując koloryt naskórka.

Marka PHARMACERIS proponuje cztery nowe preparaty do pielęgnacji przeciwstarzeniowej dojrzałych cer wrażliwych, naczyniowych i ze skłonnością do alergii.

Koncentrat z witaminą C 1200 mg wzmacniająco-wygładzający, C–Capilix, PHARMACERIS N; 55,90 z/30 ml. Z aktywną formą witaminy C. Wspomaga skórę w walce z wolnymi rodnikami, wzmacnia naczynia krwionośne, zmniejszając tendencje do nadreaktywności. Reguluje produkcję melaniny, zapobiegając przebarwieniom. Wpływa na syntezę kolagenu, wygładza zmarszczki. Do stosowania na noc.

0ml_C-capilix_ButelkaOwartaPipeta

Dermo-strukturalny krem korygujący zmarszczki, Capi-Hialuron–C, PHARMACERIS N; 49,90 zł/50 ml. Krem dla skóry, kwas hialuronowy, aktywną frakcję witaminy C, peptyd przeciwzmarszczkowy, tioprolinę (silny antyoksydant) olej z awokado oraz fotostabilne filtry UVA/UVB. Wzmacnia naskórek i ścianki naczyń, koryguje ilość i głębokość zmarszczek, wyrównuje koloryt skóry.

Capi-Hialuron-C_50ml_airl

Koncentrat z witaminą E 8% wygładzająco-regenerujący, E–Sensilix, PHARMACERIS A; 54,90 zł/30 ml. Koncentrat o wysokiej zawartości witaminy E. Wzmacnia funkcje ochronne i antyoksydacyjne skóry. Regeneruje ją, hamując procesy starzenia. Ujędrnia, wygładza zmarszczki, poprawia poziom nawilżenia i natłuszczenia. Przeznaczony do pielęgnacji cery wrażliwej z tendencją do pogłębiania się zmarszczek oraz jako kuracja dla poprawy kondycji skóry matowej i przesuszonej.

30ml_E-sensilix-pharmaceris

Peptydowy krem napinająco-ujędrniający, Sensi-Relastine–E, PHARMACERIS A; 48,90 zł/50 ml. Zawiera kwas hialuronowy, który wypełnia zmarszczki, elastynę morską zapewniającą mocniejszą strukturę skóry, heptapeptyd i witaminę E wpływające na wzmocnienie bariery lipidowej naskórka oraz fotostabilne filtry tworzące barierę przed fotostarzeniem skóry. Preparat aktywuje procesy regeneracyjne skóry, zwiększając jej odporność na mikropodrażnienia wywołane stresem oksydacyjnym.

Sensi-Relastine-E_50ml_airl

Autor: Pharmaceris