Zapraszamy Państwa do zapoznania się z charakterystyką kampanii społecznej Ciało Bez Tajemnic organizowanej przy współpracy fundacji Smak Życia, najlepszych klinik medycyny estetycznej w Polsce oraz grupy mediów internetowych Incell Media Group:
 
Przełam stereotyp, pokonaj wstyd.
Rozmawiamy o tym, o czym milczą kobiety.

 
KAMPANIA SPOŁECZNA POŚWIĘCONA PROBLEMOM INTYMNYM KOBIET.
 
Jednoczymy siły i wspieramy się nawzajem, otwieramy usta kobiet, które do tej pory milczały i szczegółowo omawiamy wstydliwe tematy, takie jak:

  • nietrzymanie moczu (NTM)
  • obkurczanie pochwy
  • plastyka warg sromowych
  • higiena intymna

…I WIELE INNYCH TEMATÓW, KTÓRE POLSKI DOTYCHCZAS TRAKTOWAŁY JAKO TABU.
 

Cele kampanii

W ramach akcji organizujemy darmowe konsultacje lekarskie oraz zniżki dla kobiet, które dzięki nam podejmą się leczenia lub zdecydują na poddanie zabiegowi.
 
Witryna cialobeztajemnic.pl stanowi miejsce w sieci, gdzie poza ekspercką wiedzą i namiarami na specjalistów, będzie można przeczytać o polecanych produktach, jakie z pewnością przyczynią się zwalczenia problemu i polepszenia jakości życia kobiet.
 
Kampania Ciało bez tajemnic daje możliwość precyzyjnego dotarcia do kobiety, w której budzi się świadomość własnego ciała i rodzi się potrzeba zmian na lepsze! Komfort i zdrowie powinny stanowić symbiozę w nowoczesnym społeczeństwie. Ginekologia estetyczna – pozwala zmienić to, co budziło dyskomfort w naszym dotychczasowym życiu!
 

Czas trwania

Działania w ramach kampanii Ciało bez tajemnic będą trwały cały rok.
 
logo_ostateczne-e1375878409437-300x300
 

Organizatorzy

Kampanię społeczną pod nazwą Ciało bez tajemnic zainicjowała Fundacja Smak Życia wraz z klinikami medycyny estetycznej oraz grupą mediów internetowych Incell Media Group.
 
Więcej informacji na http://www.cialobeztajemnic.pl