Kongresy, konferencje, wydarzenia

Warsaw Beauty Days

beuty-tlo

Wraz z organizatorem Warsaw Beauty Days zapraszamy do udziału w Targach, które odbędą się  na warszawskim Torwarze 22-23 sierpnia 2015 roku.

Warsaw Beauty Days to największe w Polsce wydarzenie poświęcone płci pięknej. Podczas dwóch wyjątkowych dni każda kobieta będzie mogła wziąć udział w warsztatach, badaniach i konsultacjach z ekspertami. Główną zasadą imprezy jest, by kobiety mogły „dotknąć, spróbować, przetestować” zarówno znane, jak i nieznane im wcześniej produkty.

Zachęcamy do udziału w tym szczególnym wydarzeniu wszystkie firmy, które chcą pozyskać nowe i wierne konsumentki. Organizator daje Państwu możliwość zdobycia zaufania klientek, które z pewnością po przyjemnym spotkaniu podczas Targów, chętnie powrócą do Państwa produktów.

Warsaw Beauty Days z przyjemnością nawiąże współpracę z firmami z branży BODY CARE, KOLOR TRENDS, FASHION, ANTYAGING, SPA & SALONY URODY, HEALTH, ECO&FIT.

Przedostatni weekend wakacji to idealny moment, aby pozwolić kobiecie pomyśleć tylko o sobie.

Zadbajmy o Polki razem podczas WARSAW BEAUTY DAYS!

Dołącz do Wystawców podczas wydarzenia: http://multiexpo.pl/bd-dla-firm

22-23 sierpnia zapraszamy również wszystkie kobiety, które chcą skorzystać z bezpłatnych porad oraz konsultacji medycyny estetycznej, lekarzy specjalistów, dietetyków, trenerów personalnych, stylistów i fryzjerów! Przyjdź i zrób się z nami na bóstwo!
Pełni wakacyjnej energii i uśmiechu, zapraszamy do wspólnego celebrowania piękna i szczęścia.

Więcej informacji na stronie: http://multiexpo.pl/beautydays

WYSTAWCY-WBD

Dodaj komentarz