Zabiegi Medycyny Estetycznej

Innowacyjny i bezpieczny sposób na łysienie

Innowacyjny i bezpieczny sposób na łysienie

Praktycznie każdy prędzej, czy później spotyka się z problemem wypadających włosów. Przyczyny łysienia są różne, od stresującego trybu życia, złej diety, po uwarunkowania genetyczne. Dzisiejszy stan wiedzy i technologii pozwala poradzić sobie z tym problemem. Jednym z rozwiązań jest mikropigmentacja skóry głowy. Zabieg nie przywróci nam gęstych włosów, jednak da złudzenie krótko obciętej fryzury.

Dla kogo polecany jest zabieg mikropigmentacji skóry głowy?

Zabieg ten jest zalecany zarówno mężczyznom, jak i kobietom, skarżącym się na postępujące wypadanie włosów. To ważne, że mikropigmentacje skóry głowy można przeprowadzić zarówno u osób, które mają włosy przerzedzone i u całkowicie łysych. Częstą grupą klientów decydujących się na zabieg są chorzy na łysienie plackowate.

Na czym polega mikropigmentacja skóry głowy?

Sam zabieg polega na wprowadzeniu specjalnego pigmentu podskórnie na powierzchni głowy, co daje wrażenie krótko ściętych włosów, lub zagęszczenia przerzedzonej fryzury. Jest to niechirurgiczny sposób, maskujący problem utraty włosów. Podczas pierwszej wizyty w specjalnym punkcie jest przeprowadzana konsultacja. Podczas rozmowy ustalany jest zakres, w jakim zabieg będzie wykonywany. Czasem, nie jest konieczne pigmentowanie całej skóry głowy. Można zdecydować się na wprowadzanie barwnika jedynie w okolicę zakoli albo łysiejącego czubka. Zabieg zazwyczaj jest dzielony na parę sesji. Pierwsze efekty są widoczne już po pierwszej z nich. Mikropigmentacja skóry głowy to metoda bezpieczna i sprawdzona. Zabiegi wykonywane są już od wielu lat. Pigmenty umieszczane płytko w skórze, z czasem bledną i znikają. Jest to bezpieczna opcja dla klientów bojących się o zmianę swojego wyglądu na stałe.

Gdzie znaleźć i jak wybrać salon przeprowadzający zabieg?

Kopalnią wiedzy na ten temat jest internet. Lokale specjalizujące się w mikropigmentacji skóry głowy są w każdym większym mieście. W Warszawie jest ich naprawdę sporo. Jak wybrać najlepszy? Należy sprawdzić jak długo punkt, wykonuje zabiegi. Mikropigmentacja skóry głowy wymaga doświadczenia, w końcu bardzo zależy nam na wyglądzie. Dobrą praktyką jest przeczytanie opinii w internecie na temat danej placówki. Klienci niezadowoleni często wytkną błędy, a zadowoleni również dodają komentarze. Dobra jakość usługi jest w tym przypadku bardzo pożądana.

Czy  mikropigmentacja to metoda tylko na wypadające włosy?

Nie, mikropigmentacja skóry głowy może być metodą na zamaskowanie niektórych znamion i blizn (na przykład po oparzeniach). Jeżeli mają Państwo podobny problem, zapraszamy na konsultacje. Doświadczona kadra na pewno chętnie udzieli informacji.

Chcesz skorzystać z zabiegu Mikropigmentacji w Warszawie, ale nie wiesz na usługi jakich specjalistów się zdecydować? Zajrzyj na stronę KlinikiSMP.pl i rozwiej swoje wątpliwości!
https://klinikasmp.pl/mikropigmentacja-skory-glowy-warszawa/

Dodaj komentarz