Większość zabiegów odmładzających polega na poprawie wyglądu twarzy i redukcji zmarszczek.  Niestety, nie uwzględniają one tak ważnej rzeczy jak poprawa kondycji skóry.

Z wiekiem skóra zdecydowanie traci jędrność, staje się wiotka i delikatna. Pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Jednocześnie zwiększa się wrażliwość skóry. W miarę upływu czasu przebijają przez nią naczynka. Skóra jest niedostatecznie nawilżona, co odbija się negatywnie na jej kondycji. skóra staje się jeszcze bardziej wrażliwa i przebijają przez nią naczynka. Zabieg Hydromax zapewnia efekt rewitalizacji.

Hydromax, co to takiego?

Metoda polega na wstrzyknięciu pod skórę stabilizowanego preparatu kwasu hialuronowego. Ta technika niewiele różni się od mezoterapii. Warto jednak pamiętać, iż w przypadku tej drugiej używa się niestabilizowanej formy kwasu hialuronowego. Jakie niesie to ze sobą konsekwencje? Kwas wykorzystywany w metodzie Hydromax można wtłaczać w głębsze partie skóry, tym samym zapewnia się optymalne nawilżenie tkankom miękkim. Kwas hialuronowy wpływa na produkcję kolagenu, a stosowny w głębszych partiach skóry wyraźnie nawilża i ujędrnia.

Efekty

Dzięki metodzie Hydromax skóra staje się napięta i rozświetlona. W miarę upływu czasu kwas hialuronowy zwiększa swoją objętość, przez co efekty nabierają wyrazu. Zabieg Hydromax nie tylko uelastycznia skórę, ale też sprawdza się w przypadku cery tłustej i trądzikowej. Zdecydowanie zmniejsza widoczność porów.

Zabieg można wykonać nie tylko w okolicach twarzy, ale również poprawić wygląd cienkiej skóry na szyi i dekolcie. Hydromax z powodzeniem zwalcza blizny potrądzikowe, uporczywe rozstępy, jak również poprawia wygląd dłoni. Aby uzyskać zadowalające efekty, najlepiej poddać się trzem zabiegom w odstępach kilkutygodniowych.

Aleksandra Wiktor