Wiele kobiet skarży się na przebarwienia, zmarszczki i blizny potrądzikowe. Jeśli tradycyjne rozwiązania nie przynoszą pożądanych rezultatów, warto skorzystać z dobrodziejstw Glykopeel.

Peeling dermatologiczny Glykopeel skutecznie zwalcza skutki starzenia się skóry i usuwa ślady, jakie pozostawił na niej trądzik czy palenie papierosów. Jeśli drogeryjne i apteczne kosmetyki nie przynoszą pożądanych rezultatów, warto skorzystać ze specjalistycznego zabiegu.

Kwas glikolowy

W skład peelingu wchodzi kwas glikolowy, który wykazuje właściwości złuszczające. Zabieg Glykopeel powinien przeprowadzić dermatolog. Stosowanie kwasu glikolowego we własnym zakresie mogłoby zakończyć się tragicznie.

Kwas glikolowy zmniejsza grubość warstwy rogowej naskórka. Wykazuje właściwości złuszczające. Jednocześnie kwas glikolowy skutecznie usuwa zaskórniki, wnikając w głąb porów. Glykopeel redukuje drobne zmarszczki i przebarwienia potrądzikowe.

Inne składniki

Wyżej wspomniany peeling chemiczny swojego działania nie opiera wyłącznie na kwasie glikolowym. Znajdziemy w nim kwas kojowy i ekstrakt z mącznicy lekarskiej. Te składniki posiadają właściwości depigmentacyjne. Z kolei ekstrakt z morwy białej chroni skórę i łagodzi podrażnienia. Bogactwo składników aktywnych sprawia, iż działanie peelingu jest wielowymiarowe.

Efekty

Za sprawą zabiegu zmarszczki stają się mniej widoczne, pory ulegają zwężeniu, a przebarwienia rozjaśnieniu. Glykopeel łagodzi objawy trądziku i poprawia mikrokrążenie. Za jego sprawą skóra odzyskuje gładkość i zdrowy koloryt. Zabieg Glykopeel nawilża i rozświetla twarz.

Po zabiegu skórę należy odpowiednio pielęgnować. Nie wolno stosować peelingów mechanicznych, żeli do mycia twarzy itp. Zabieg trwa około godziny, a jego koszt wynosi kilkaset złotych.

Aleksandra Wiktor