Fotel kosmetyczny elektryczny Lux 3

W gabinetach kosmetycznych niezwykle istotną rolę odgrywa fotel, na którym przeprowadza się zabiegi.  Jak wybrać odpowiedni mebel?

Fotel kosmetyczny elektryczny LUX 3 powstał z myślą o nowoczesnych gabinetach i salonach kosmetycznych. Do jego zalet można zaliczyć estetyczne wykończenie i funkcjonalność. Fotel zyskał ogromną popularność ze względu na bezawaryjność.

 Gwarancja bezpieczeństwa

Stabilna podstawa fotela zapewnia poczucie bezpieczeństwa klientom. Tworzywo, z którego został wykonany, pozwala dokładnie wyczyścić mebel. Podnoszenie i obniżanie fotela jest możliwe dzięki trzem silnikom.

 Komfort

Regulacja kąta nachylenia siedziska zapewnia klientom wysoki komfort. Ustawienia fotela można regulować indywidualnie, korzystając z pilota. Wysokość zagłówka można dostosować do wzrostu klienta.

Fotel został wykonany z eko-skóry, która charakteryzuje się wysoką jakością. Tworzywo nadaje się do czyszczenia. Ten aspekt jest niezwykle istotny, ponieważ prowadzenie salonu kosmetycznego wiąże się z przestrzeganiem standardów sanitarnych. Eko-skóra jest odporna na działanie preparatów do dezynfekcji.

Źródło zdjęcia: cosnet.pl