Foreo Fit Set

Powrót do regularnych treningów po wakacjach nie jest tak trudny, jak Ci się wydaję. FOREO wychodzi naprzeciw prawdziwym pasjonatkom sportów i wprowadza rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz się martwić jakie produkty powinny znaleźć się w Twojej torbie na zajęcia jogi czy siłownię. Poznaj FOREO FIT SET, czyli sportowy must-have tego sezonu.

Prawidłowe oczyszczanie skóry przed i po treningu jest niezwykle ważne, jeżeli chcemy czerpać maksymalnie dużo korzyści z każdego wyjścia na siłownię, basen, czy zajęcia jogi. W skład zestawu FOREO Fit Set wchodzi kultowy model szczoteczki do oczyszczania twarzy LUNA PLAY plus, która zapewni delikatne oczyszczanie skóry z pozostałości makijażu, a także bakterii nagromadzonych w czasie treningu. Sprawdzi się ona idealnie z delikatną pianką oczyszczającą, która nie podrażni naszej rozgrzanej i pobudzonej skóry. Uczucie ściągnięcia? Zapomnij! Dzięki swojej formule – konsystencji lekkiego kremu, pianka pod wpływem wody przekształca się w mikropęcherzyki, a te są z kolei aktywowane przez soniczne pulsacje szczoteczki FOREO. Pomogą wmasować delikatny mus w skórę, umożliwiając jeszcze głębsze oczyszczanie i lepsze wchłanianie składników aktywnych zawartych w produkcie.Foreo Fit Set

Szczególnie po intensywnym treningu, dogłębnie oczyszczona skóra w końcu może odetchnąć z ulgą i jest gotowa na „przyjęcie” składników aktywnych z Twojego ulubionego kremu czy serum.

Tak jak wszystkie szczoteczki do oczyszczania twarzy od FOREO łączymy z wodą, tak i nasz organizm potrzebuje jej w odpowiedniej ilości, aby móc usuwać toksyny, które gromadzą się w czasie treningu.

Dlatego w sportowym zestawie FOREO Fit Set znajdziemy również stylowy bidon, dzięki któremu przetrwamy każdy wysiłek fizyczny!

Potrzebujesz dodatkowej motywacji do powrotu na trening? Zacznij od treningów jogi w YOGA Beat Studio, czyli jedynym takim miejscu w Warszawie, w którym założycielka Karolina Erdmann zarazi Cię dobrą energią, nauczy, jak osiągnąć wewnętrzny spokój i nabrać sił – w myśl jej głównej zasady „nie ma problemu, zmartwienia, którego nie można wyjogować”.

FOREO Fit Set dostępny jest premierowo w YOGA BEAT Studio od 1 października.

W skład zestawu FOREO FIT SET wchodzi:

LUNA PLAY plus, czyli szczoteczka oczyszczająca na wymienne baterie AAA;

Micro-Foam Cleanser 20 ml, czyli delikatna pianka oczyszczająca, w której znajdziemy przyjazne dla skóry składniki pochodzenia naturalnego jak: posiadający właściwości nawilżające ekstrakt z nasion chia, uznawaną za roślinę młodości i długowieczności – wąkrotkę azjatycką, czy pstrolistkę sercowatą – stosowaną w chińskiej medycynie naturalnej, posiadającą silne właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne. Pianka oczyszczająca, nie zawiera szkodliwych składników, takich jak: siarczany, fenoksyetanol, silikony, sól dwusodowa, kwas wersenowy, oleje mineralne. Jest delikatna i łagodna dla każdego rodzaju skóry.

Stylowy bidon na wodę, BPA Free – co oznacza, że do jego produkcji nie użyto szkodliwych dla naszego organizmu związków, które mogą przenikać do wody.

Zestaw dostępny jest YOGA BEAT Studio w dwóch wersjach kolorystycznych w cenie 239 zł.

UZUPEŁNIENIE

DLACZEGO SILIKON?Foreo Fit Set

Silikon powstaje w wyniku połączenia występującej w naturze krzemionki z innymi naturalnymi składnikami, co oznacza, że jest wolny o szkodliwych chemicznych substancji. Charakteryzuje się biokompatybilnością (podobnie jak np. złoto), czyli jest tolerowany przez organizm ludzki, nie powoduje alergii i nie podlega toksycznemu rozkładowi. Wykorzystywany jest głównie w medycynie, farmacji oraz przemyśle spożywczym – wszędzie tam, gdzie ważne są aspekty jak sterylność, trwałość, higieniczność (np. do produkcji soczewek kontaktowych). Silikon nie powoduje podrażnień, jest odporny na wysokie i niskie temperatury, a także stanowi barierę ochronną dla bakterii, które nie są wstanie przeniknąć w jego głąb. Jest wodoodporny i niezwykle trwały, dlatego urządzenia FOREO nie wymagają wymiany główek.

DLACZEGO LUNA?

Nazwa LUNA powstała w hołdzie pierwszej podróży na Księżyc i silikonu, który wchodził w skład kosmicznych butów, jakie miał na sobie Neil Armstrong. Po raz pierwszy w historii marka kosmetyczna zdecydowała się na wykorzystanie silikonu do produkcji urządzenia do oczyszczania i masażu skóry.

Dziś każdy – bez względu na typ skóry, karnacji, wiek czy miejsce na świecie, chce mieć swoją LUNĘ. Dzięki efektom, jakie niesie za sobą systematyczne używanie szczoteczki do oczyszczania twarzy, aż 20 milionów ludzi z całego świata używa linii LUNA jako podstawową rutynę codziennej pielęgnacji skóry. A to oznacza, że po złożeniu wszystkich produktów ich długość wyniosłaby 3500 km – co stanowi 10% drogi z Ziemi na Księżyc!

 

FOREO Sweden

FOREO to szwedzka marka rozwijająca się w dziedzinie hi-tech beauty, oferująca nowy standard rozwiązań w zakresie pielęgnacji oraz well-being. Lider technologicznych rozwiązań znany jest m.in. z wielokrotnie nagradzanych szczoteczek do oczyszczania twarzy z linii LUNA, zupełnie nowego sposobu aplikacji koreańskich masek dzięki urządzeniu UFO, aż po soniczne szczoteczki do zębów ISSA. FOREO Sweden ma odważne i niekonwencjonalne podejście – marka co roku wprowadza produkty o najwyższym, technologicznym standardzie, równocześnie zapewniając, że najlepsze rozwiązania nie są zarezerwowane jedynie dla wybranych. FOREO afirmuje pewność siebie – gdy czujesz się dobrze, wyglądasz równie dobrze – misja zakończona!

Materiał partnera