Problemy dermatologiczne stanowią zmorę współczesnego świata. Zanieczyszczenie środowiska negatywnie odbija się na kondycji cery.

Do niedawna trądzik uchodził za problem nastolatek. Co roku wzrasta liczba kobiet po 25. roku życia, które korzystają z porad dermatologa. Niektóre zmiany skórne można usunąć, sięgając po kremy złuszczające. Dodatkowym atutem tego typu specyfików są właściwości odmładzające.

Filorga Sleep and Peel krem złuszczający na noc stanowi innowacyjne rozwiązanie, które pozwala przywrócić skórze blask i jędrność. Składniki aktywne, zawarte w preparacie Filorga, stymulują odnowę komórkową i zwalczają oznaki upływającego czasu.

Krem złuszczający jest adresowany do osób w każdym wieku. Można go stosować niezależnie od rodzaju cery. Technolodzy, opracowując specyfik, starali się unikać substancji potencjalnie drażniących.

Składniki aktywne

  • kompleks polirewitalizujący Filorga NCF. W jego skład wchodzą intensywnie regenerujące składniki takie jak aminokwasy, witaminy, koenzymy, minerały, kwasy nukleinowe

  • kwas hialuronowy, wiąże wodę w naskórku i tym samym wykazuje właściwości nawilżające

  • sześć rodzajów kwasów (BHA i AHA), substancje te odpowiadają za stopniowe, kontrolowane złuszczanie.

  • kwasy: pirogronowy i azelainowy zostały zamknięte w liposomach. Wykazują one właściwości nawilżające i antyoksydacyjne.

  • dwa peptydy matrikin, które w połączeniu z ekstraktem z algi brunatnej i arbutyną rozjaśniają plamy pigmentacyjne.

Źródło zdjęcia: filorgasklep.pl