Dermatologia Danuta Nowicka

Dermatologia jest dziedziną wiedzy, którą powinni zgłębić studenci kosmetologii i medycyny. W związku z tym, iż naukowcy ciągle odkrywają tajemnice związane z funkcjonowaniem skóry człowieka, warto przyjrzeć się nowym podręcznikom.

„Dermatologia”, autorstwa Danuty Nowickiej, stanowi swoiste kompendium wiedzy. Podręcznik zawiera informacje dotyczące skóry z punktu widzenia nowoczesnej kosmetologii. Ilustracje, obecne w książce, tworzą swoisty atlas, który ułatwia przyswajanie wiedzy.

Danuta Nowicka może pochwalić się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Pracuje jako asystentka w Katedrze i Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii we Wrocławiu.

W podręczniku znajdziemy szczegółowy opis najczęściej spotykanych schorzeń o podłożu dermatologicznym. Osoby, które pragną zgłębić wiedzę dotyczącą popularnych zabiegów, powinny zapoznać się z książką Danuty Nowickiej.

Każdy student przyswaja wiedzę na swój sposób. Niektórzy korzystają z ilustracji, podczas gdy inni uczą się, przeglądając schematy. Podręcznik „Dermatologia” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów. Zawarte w nim informacje przedstawiono również za pomocą grafiki.

Źródło zdjęcia: gornicki.pl