cabines

Sierpniowo-wrześniowy numer Cabines, czasopisma dotyczącego świata kosmetyki profesjonalej  został poświęcony wodzie i jej niedocenianym na co dzień właściwościom.

Jej lecznicze i relaksacyjne walory stały się podwaliną przemysłu oraz funkcjonowania zjawiska SPA – nowoczesnego wydania dawnych „łaźni”.  Jest to trendy, który posiada nie tylko bogatą przeszłość, ale również i przyszłość. Ten niezgłębiony potencjał zaczyna dopiero rozkwitać na naszych oczach. Główny artykuł numeru traktuje właśnie o jego genezie oraz historii.

SPA kojarzy nam się między innymi z sauną. Regularne korzystanie przyczynia się do poprawy wyglądu oraz stanu zdrowia. Zdrowotne i relaksacyjne działanie połączonych sił wysokiej temperatury, pary wodnej i zimnych kąpieli były znane i cenione już w starożytności. Po wielu wiekach marginalizacji, czy wręcz zapomnienia, sauna w ostatnich dziesięcioleciach powraca triumfalnie. Ten powrót, mający swój początek w Finlandii, jest już wyraźnie widoczny w Europie Zachodniej, gdzie funkcjonuje mnóstwo nowoczesnych saunowych obiektów. W naszym kraju również funkcjonuje coraz więcej miejsc, które pozwalają nam na wygrzewanie się do woli. W numerze znajdziemy obszerną publikację dotyczącą właśnie tego sposobu dbania o ciało i duszę.

Aktualne wydanie Cabines to również wiele innych ciekawych artykułów dotyczących m. in. pielęgnacji dłoni latem, nowoczesnych metodach leczenia cellulitu, szczegółowych opisów zaawansowanych zabiegów, sposobów zdrowego odżywiania oraz profesjonalnych porad marketingowych. Serdecznie polecamy!

Tytuł: Cabines
Numer: sierpień – wrzesień 2014
Liczna stron: 124
Wydawnictwo: PRESS & MEDIA

cabines