Czy warto skorzystać z diety pudełkowej
Grafika dostarczona przez partnera

Ideą diety pudełkowej jest uproszczenie procesu przygotowywania kompleksowych posiłków i ułatwienie przestrzegania diety. Pomaga również zaoszczędzić czas i pieniądze, ponieważ nie musisz gotować, ani kupować składników do swoich przepisów. Dietę pudełkową z pięcioma posiłkami otrzymujesz prosto do domu.

Dieta pudełkowa jest dla każdego! Jeśli chcesz schudnąć lub jesteś już na diecie? A może uprawiasz sport lub po prostu chcesz zdrowo się odżywiać? Warto spróbować.

Po pierwsze oszczędzasz czas

Kiedy Twój grafik dnia jest napięty i nie masz czasu na przygotowanie planu diety, dieta pudełkowa jest dobrą opcją. Wystarczy zamówić dietę z jedzeniem i wszystko jest gotowe na cały dzień.

Dieta pudełkowa to nowy plan żywieniowy, który zyskuje na popularności w ciągu ostatnich kilku lat, szczególnie ze względu na wygodę i oszczędność czasu jaką zapewnia. 

Korzyści czasowe ze stosowania diety pudełkowej to:

– Nie musisz planować diety i układać menu, dzięki czemu oszczędzasz czas.

– Oszczędzasz czas, ponieważ nie musisz jeździć po zakupy.

– Omija Cię przygotowywanie i gotowanie posiłków, dzięki czemu co dzień oszczędzasz sporo czasu.

– Oszczędzasz też czas na czynnościach takich jak sprzątanie po gotowaniu, zmywanie, itp. 

Realizujesz plan zrzucenia wagi

Dieta pudełkowa to dobra opcja jeżeli chcesz realnie schudnąć, ponieważ otrzymasz regularne posiłki o ustalonej wartości kalorycznej.

W cateringu dietetycznym Fitpapu bardzo staramy się, aby każdy nasz klient osiągał swoje cele, dlatego diety przygotowujemy wykorzystując doświadczenie i najlepszą wiedzę dietetyczną i kucharską. Wyjątkowo dbamy o smakowitość zbilansowanej diety niskokalorycznej po to, aby zrzucanie kilogramów było przyjemnością.

Dla najlepszych efektów polecamy również darmową konsultację z naszym dietetykiem, aby dobrać odpowiednią dietę dla Twojego celu i upewnić się, że otrzymujesz wszystkie potrzebne składniki odżywcze. 

Najlepsze w kulinarnym doświadczeniu diety pudełkowej jest to, że otrzymujesz wszystkie niezbędne składniki i witaminy, w kompletnych daniach, których suma kaloryczności pozwala Ci efektywnie chudnąć. A dzięki pięciu urozmaiconym i pysznym posiłkom, jeszcze mniejsze porcje ale często, dzięki temu osiągasz sytość i nie podjadasz między posiłkami.

Wygoda i brak gotowania

Warto skorzystać z diety pudełkowej, jeśli nie lubisz gotować i lubisz wygodę. W jednym miejscu dostajesz urozmaiconą, wartościową i zdrową żywność. Jedzenie z diety pudełkowej zawiera urozmaicone i wysokiej jakości składniki, których przy samodzielnym gotowaniu nie zawsze się używa. Nie wspominając o różnorodności potraw, których doświadczysz dzięki diecie pudełkowej.

Pudełka z dietą możesz zamówić płacąc miesięczną opłatę lub za dowolne wybrane dni. Swoje zamówienie skompletujesz przez intuicyjną aplikację na stronie internetowej lub mailowo albo telefonicznie. Jeżeli zdecydujesz się na zamówienie online, założysz przy okazji swoje konto w aplikacji i każde następne zamówienie będzie realizowane bardzo wygodnie.

Oferujemy różne pakiety diet, dostosowane do różnych preferencji, od kompleksowych 5cio daniowych diety, po 3 daniowy pakiet biuro, lub pakiet same obiady. Dzięki takim rozwiązaniom, zapewnisz sobie te elementy diety, których najbardziej potrzebujesz.

Dbasz o zdrowie

Dieta pudełkowa to kompletna, zróżnicowana i zbilansowana dieta przygotowana ze świeżych składników.

Zdrowe odżywianie stało się popularnym trendem, ponieważ stajemy się świadomi swojego zdrowia. Żyjąc w czasach, w których musisz znosić ciągłe bombardowanie reklamami fast foodów, trudno oprzeć się pokusie niezdrowego jedzenia. Korzyści z przejścia na wartościową i odżywczą dietę są liczne, prócz wagi i sylwetki jest też oczywiście Twoje zdrowie.

Dieta pudełkowa jest dietą pełnoporcjową, ponieważ dostarcza wszystkich makroskładników. Ma wystarczającą ilość białka, węglowodanów i niezbędnego tłuszczu z różnych produktów spożywczych. Dieta pudełkowa jest cenna, ponieważ zapewni Ci zbilansowane odżywianie na cały tydzień. Zawiera różnorodne produkty spożywcze przygotowywane ze świeżych składników. 

Dieta pudełkowa dla osób ćwiczących

Czy będąc sportowcem warto skorzystać z diety pudełkowej? Jeśli trenujesz, to odpowiedź brzmi tak. Ponieważ oszczędzasz czas związany z przygotowaniem i gotowaniem odpowiednio zbilansowanych posiłków. Jeśli jesteś osobą, która jest zawsze w ruchu, rozważ zastosowanie diety pudełkowej. To dieta wykorzystująca paczkowane dania w celu zaspokojenia codziennych zwiększonych potrzeb żywieniowych. Wiele osób odniosło sukces z dietą pudełkową, ponieważ pomaga im trzymać się swoich celów kalorycznych cały tydzień i nie muszą się martwić o to, co będą jeść każdego dnia. Dodatkowym atutem diety pudełkowej jest również to, że pudełko z posiłkiem możesz zabrać na trening i spożyć go w odpowiednim czasie. 

Dzięki oszczędności czasu, zamiast przygotowywać jedzenie, możesz przeznaczyć go na treningi lub inne aktywności, np. czas z rodziną, dodatkowe hobby itd.