Centrum Uroda doktor Moniki Lelonkiewicz jest miejscem, w którym panuje profesjonalna i przyjazna atmosfera.  Każdy pacjent jest traktowany  indywidualnie.

Szczera rozmowa z pacjentem odgrywa niezwykle istotną rolę w świadczeniu usług. Znając oczekiwania klienta, można dobrać zabieg, który przyniesie satysfakcjonujące rezultaty.

Centrum Uroda doktor Moniki Lelonkiewicz zostało starannie zaprojektowane. Nowoczesny design nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter. Centrum Uroda może poszczycić się urządzeniami laserowymi Quanta System. To nowoczesne rozwiązanie przynosi świetne rezultaty i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. W przypadku urządzeń Quanta System mamy do czynienia z połączeniem opatentowanych technologii z długowieczną, włoską tradycją upiększania.

Centrum Dermatologii i Laseroterapii Uroda specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Placówka doktor Moniki Lelonkiewicz stworzyła pierwszą w Polsce, opatentowaną technologię w dermatologii estetycznej Hydrolift – nici hialuronowe. Centrum Uroda nawiązało ścisłą współpracę z klinikami specjalizującymi się w dermatologii i chirurgii plastycznej w Polsce, Portugalii, Brazylii, Niemczech, Szwecji, Rosji, RPA i Australii.

Starania Centrum Dermatologii i Laseroterapii Uroda zostały docenione. Placówka doktor Moniki Lelonkiewicz otrzymała następujące wyróżnienia:

  • tytuł ambasadora marki Restylane w 2009 r.

  • Certyfikat Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Laur Pacjenta 2013
  • Laureat Godła Medycyna Estetyczna w 2013 roku
  • tytuł Bezpiecznego Gabinetu przyznany przez firmę Anteis w 2010 roku.

Doktor Monika Lelonkiewicz jest międzynarodowym trenerem lekarzy Restylane Masterclass renomowanej szwedzkiej firmy Q-Med. Jej obszar zainteresowań obejmuje techniki regeneracji skóry opracowane przez dra Benjamina Aschera, który prowadzi szkołę French Look.

Centrum Uroda prowadzi profesjonalne szkolenia dla wizażystów. Lidia Woźnica-Sokołowska, założycielka Akademii Wizerunku, cieszy się dużym autorytetem w środowisku wizażystów. Opracowała autorski problem szkoleń i kursów dla przyszłych makijażystów. Jednocześnie Lidia Woźnica-Sokołowska pracuje jako doradca wizerunku ludzi biznesu i polityki.

Do tej pory Centrum Uroda udzieliło 17 000 konsultacji i przeprowadziła 11 000 zabiegów dermatologicznych.

Centrum Dermatologii i Laseroterapii Uroda stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadcząc usługi w oparciu o najnowsze, światowe standardy.

uroda-in-baner